Паводок на Закарпатті - день третій (ФОТО)

Закарпаття оговтується від паводку. Вода потрохи сходить. Люди, оговтавшись від першого шоку, повертаються у свої домівки. Тут на них чекають сирість, постраждалі від води меблі та одяг, непрацюючі електроприлади.

Паводок на Закарпатті - день третій (ФОТО)

Але це ще не все. Новим випробуванням може стати мороз. Нині на вулиці - 2 - 2,5 градуси за Цельсієм. Якщо температура опуститься ще нижче, залиті домівки, городи та поля можуть перетворитися на суцільну ковзанку. Побачене сьогодні у закарпатському селі Вільхівка (Іршавський район) - у фоторепортажі. Ще вчора сюди фізично не можна було потрапити. Усе було залите водою.

У селі Вільхівка, що на Іршавщині, в середу вночі вода перелилася через низьку дамбу і за лічені хвилини зайшла до будинків. Винести звідти люди не змогли нічого. Рівень води у кімнатах сягав дев'яносто сантиметрів. Побутова техніка і меблі плавали, як човни. Залиті овочі замерзли, уся їжа намокла. Мокрі стіни висохнуть хіба навесні. Вони уже потріскані і обсипаються, двері набухли.

У селах, де зійшла вода, еменесники відкачують воду із затоплених колодязів. Санепідеміологи їх дезинфікують. Лікарі здійснюють подвірні обходи. Хворіти постраждалі почати масово. У лікарні – 15 дітей із підтоплених сіл. Дорослі від госпіталізації відмовляються. Медики роздають хворим ліки. Кажуть, їх у них достатньо – від простуди, високої температури, противірусні та від інфекційних кишково-шлункових хвороб.

KarpatNews.in.ua

11 грудня 2010р.

Теги: паводок, мороз, Вільхівка

Коментарі

зауважу 2010-12-15 / 18:37:00
2 дід мороз ., 15.12.2010 08:29

- і чому ви тут радієте, що славите, дєдушка ?

дід мороз . 2010-12-15 / 08:29:00
Ура , да здраствует злодійська Украіна , сама корумпірована у світі ..

зауважу 2010-12-14 / 13:21:00
2 петро іванович ., 14.12.2010 08:22

- вітаємо вас із прозренієм, тобто усвідомленням цього сумного факту
: (

петро іванович . 2010-12-14 / 08:22:00
складукся впечатленіе що украіна походить від слова украсти , бо всі сьогоднішні посадовці які купують должності прямо говорять що ідуть красти ,я іхав минулий тиждень через чопську митницю , що роблять ті митники ви не повірите , точно то е перші корупціонери у краіні , злодіі у погонах , просто шок , европа нас ніколи не прийме , бо ми е подонки , на жаль це правда , украіна то е корумпірована африка .

знайка 2010-12-13 / 21:56:00
це ви люди самі виноваті за всьо,самі вибрали команду балоги,продали свої душі за 100 гр,а тепер страдаєте

зауважу 2010-12-13 / 11:50:00
2 ЗАКАРПАТЦІ ., 12.12.2010 23:55
Закарпаття буде топити до тих пір докі не будуть красти гроші які виділяють на будівниство дамб

- це, на мою думку, похідна, а передуюча цьому причина - мародерська рубка л і с і в

оксана іванівна . 2010-12-13 / 11:48:00
вор на ворі сидить і злодюгом погоняе , ісе про теперішню злодійську власть .

.......лллллллл......................................... 2010-12-13 / 11:46:00
що ви ісе указуете , ви укажіть де тоти гроші які виділили на дамби , бо вода понесла ото що ви твпа настроіли , 80 процетів грошей пропало , або осіло у ваших карманах , вам не стидно владо , що ти робиш з своім нещасним народом , за що йому таке наказаніе , за то що довірили тобі власть , а ти безбожно крадеш.

ромка 2010-12-13 / 11:16:00
Це кара за вибори...нечестивий люд піде під воду. покайтесь, поки не пізно...

ЗАКАРПАТЦІ . 2010-12-12 / 23:55:00
Закарпаття буде топити до тих пір докі не будуть красти гроші які виділяють на будівниство дамб, бо буквально місяць тому обласна влада хвалилася які вона побудувала дамби , перша повінь несе ті дамби як бумагу , виходить що дамби були побудовані неякісно , все що можна було вкрали , от і топить наше Закарпаття , і буде топити з таким керівниством , краще пару лишніх супермаркетів у них виросте , ккороче фальш та брехня просто кишить з екранів телевізорів , противно дивитись .

Година 2010-12-12 / 12:06:00
Тебе, курко, лише цигарка в мнсника збентежила? Що від неї загориться в затопленому районі?

Краще, збери якісь речі, і відправ на Іршавщину, ніж писати тут тупі коментарі.

читачка 2010-12-12 / 09:18:00
Фото - дуже красномовні. Автору респект. А як це - еменесник із цигаркою в зубах? ПРавила безпеки не вчать цих людей?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

00:27
Закарпатець, що вийшов з тюрми на Рівенщині, знепритомнів дорогою на потяг
23:55
Мукачево придбало реагенти для тестування на коронавірус COVID-19
16:30
ФОТОФАКТ. Поблизу Середнього на Ужгородщині авто злетіло з дороги в кювет
09:30
/ 1
Закарпаття очікує на тест-системи для виявлення коронавірусу
09:41
На Свалявщині горіла приватна лазня
16:55
/ 2
У госпіталізованих на Закарпатті туристів, що поверталися з Італії, коронавірусу не виявили й відпустили додому
16:44
В Ужгороді додатково обговорили питання запобігання занесенню і поширенню на територію Ужгорода коронавірусу
12:34
/ 1
На Хустщині "п'яна" Mаzdа вдарила Меrсеdеs Sрrіntеr, а на Тячівщині "нетверезий" ВАЗ злетів у кювет
12:02
При в'їзді в Україну на закарпатській "Тисі" у пасажирки автобуса виявили підвищену температуру
10:24
На Виноградівщині та в Рахові горіли магазини
10:15
Спускаючись уночі дорогою з Драгобрату на Рахівщині, киянин травмував ногу і потребував допомоги
10:14
Під час пожежі у Тячеві чоловік отримав 80% опіків тіла
15:16
У Міжгір'ї загасили пожежу в автомайстерні, де саме проводилися ремонті роботи
14:33
Температурний скринінг проводитимуть у пасажирів на всіх пунктах пропуску на кордоні з Угорщиною на Закарпатті
13:15
ВІДЕОФАКТ. У Міжгір'ї приборкують масштабну пожежу: горять гаражі з автівками
13:11
Тестів на виявлення коронавірусу на Закарпатті наразі немає, чекають розподілу від МОЗу
09:29
На Тячівщині горів гараж із мансардою-магазином
09:27
Під час пожежі у готелі на Свалявщині жінка отруїлася чадним газом
09:26
Унаслідок пожежі на Берегівщині загинув власник будинку
02:15
На Прикарпатті закарпатець на BMW травмував жінку поза "зеброю"
18:40
/ 5
Тимчасова протиепідемічна комісія при Закарпатській ОДА збереться на засідання щодо коронавірусу
18:13
/ 5
У пункті пропуску "Тиса" на Закарпатті вводять температурний скринінг для мандрівників із Італії
13:23
Рятувальники знайшли групу туристів, котрих відучора шукали на Рахівщині
12:31
На Мукачівщині рейсовий автобус зіткнувся з вантажівкою, постраждали молода жінка та 16-річний підліток
10:18
На Закарпатті продовжуються пошуки туристів, що напередодні заблукали у Карпатах. Зв'язок із групою відсутній
» Всі новини