Паводок на Закарпатті - день третій (ФОТО)

Закарпаття оговтується від паводку. Вода потрохи сходить. Люди, оговтавшись від першого шоку, повертаються у свої домівки. Тут на них чекають сирість, постраждалі від води меблі та одяг, непрацюючі електроприлади.

Паводок на Закарпатті - день третій (ФОТО)

Але це ще не все. Новим випробуванням може стати мороз. Нині на вулиці - 2 - 2,5 градуси за Цельсієм. Якщо температура опуститься ще нижче, залиті домівки, городи та поля можуть перетворитися на суцільну ковзанку. Побачене сьогодні у закарпатському селі Вільхівка (Іршавський район) - у фоторепортажі. Ще вчора сюди фізично не можна було потрапити. Усе було залите водою.

У селі Вільхівка, що на Іршавщині, в середу вночі вода перелилася через низьку дамбу і за лічені хвилини зайшла до будинків. Винести звідти люди не змогли нічого. Рівень води у кімнатах сягав дев'яносто сантиметрів. Побутова техніка і меблі плавали, як човни. Залиті овочі замерзли, уся їжа намокла. Мокрі стіни висохнуть хіба навесні. Вони уже потріскані і обсипаються, двері набухли.

У селах, де зійшла вода, еменесники відкачують воду із затоплених колодязів. Санепідеміологи їх дезинфікують. Лікарі здійснюють подвірні обходи. Хворіти постраждалі почати масово. У лікарні – 15 дітей із підтоплених сіл. Дорослі від госпіталізації відмовляються. Медики роздають хворим ліки. Кажуть, їх у них достатньо – від простуди, високої температури, противірусні та від інфекційних кишково-шлункових хвороб.

KarpatNews.in.ua

11 грудня 2010р.

Теги: паводок, мороз, Вільхівка

Коментарі

зауважу 2010-12-15 / 18:37:00
2 дід мороз ., 15.12.2010 08:29

- і чому ви тут радієте, що славите, дєдушка ?

дід мороз . 2010-12-15 / 08:29:00
Ура , да здраствует злодійська Украіна , сама корумпірована у світі ..

зауважу 2010-12-14 / 13:21:00
2 петро іванович ., 14.12.2010 08:22

- вітаємо вас із прозренієм, тобто усвідомленням цього сумного факту
: (

петро іванович . 2010-12-14 / 08:22:00
складукся впечатленіе що украіна походить від слова украсти , бо всі сьогоднішні посадовці які купують должності прямо говорять що ідуть красти ,я іхав минулий тиждень через чопську митницю , що роблять ті митники ви не повірите , точно то е перші корупціонери у краіні , злодіі у погонах , просто шок , европа нас ніколи не прийме , бо ми е подонки , на жаль це правда , украіна то е корумпірована африка .

знайка 2010-12-13 / 21:56:00
це ви люди самі виноваті за всьо,самі вибрали команду балоги,продали свої душі за 100 гр,а тепер страдаєте

зауважу 2010-12-13 / 11:50:00
2 ЗАКАРПАТЦІ ., 12.12.2010 23:55
Закарпаття буде топити до тих пір докі не будуть красти гроші які виділяють на будівниство дамб

- це, на мою думку, похідна, а передуюча цьому причина - мародерська рубка л і с і в

оксана іванівна . 2010-12-13 / 11:48:00
вор на ворі сидить і злодюгом погоняе , ісе про теперішню злодійську власть .

.......лллллллл......................................... 2010-12-13 / 11:46:00
що ви ісе указуете , ви укажіть де тоти гроші які виділили на дамби , бо вода понесла ото що ви твпа настроіли , 80 процетів грошей пропало , або осіло у ваших карманах , вам не стидно владо , що ти робиш з своім нещасним народом , за що йому таке наказаніе , за то що довірили тобі власть , а ти безбожно крадеш.

ромка 2010-12-13 / 11:16:00
Це кара за вибори...нечестивий люд піде під воду. покайтесь, поки не пізно...

ЗАКАРПАТЦІ . 2010-12-12 / 23:55:00
Закарпаття буде топити до тих пір докі не будуть красти гроші які виділяють на будівниство дамб, бо буквально місяць тому обласна влада хвалилася які вона побудувала дамби , перша повінь несе ті дамби як бумагу , виходить що дамби були побудовані неякісно , все що можна було вкрали , от і топить наше Закарпаття , і буде топити з таким керівниством , краще пару лишніх супермаркетів у них виросте , ккороче фальш та брехня просто кишить з екранів телевізорів , противно дивитись .

Година 2010-12-12 / 12:06:00
Тебе, курко, лише цигарка в мнсника збентежила? Що від неї загориться в затопленому районі?

Краще, збери якісь речі, і відправ на Іршавщину, ніж писати тут тупі коментарі.

читачка 2010-12-12 / 09:18:00
Фото - дуже красномовні. Автору респект. А як це - еменесник із цигаркою в зубах? ПРавила безпеки не вчать цих людей?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
» Всі новини