Паводок на Закарпатті - день третій (ФОТО)

Закарпаття оговтується від паводку. Вода потрохи сходить. Люди, оговтавшись від першого шоку, повертаються у свої домівки. Тут на них чекають сирість, постраждалі від води меблі та одяг, непрацюючі електроприлади.

Паводок на Закарпатті - день третій (ФОТО)

Але це ще не все. Новим випробуванням може стати мороз. Нині на вулиці - 2 - 2,5 градуси за Цельсієм. Якщо температура опуститься ще нижче, залиті домівки, городи та поля можуть перетворитися на суцільну ковзанку. Побачене сьогодні у закарпатському селі Вільхівка (Іршавський район) - у фоторепортажі. Ще вчора сюди фізично не можна було потрапити. Усе було залите водою.

У селі Вільхівка, що на Іршавщині, в середу вночі вода перелилася через низьку дамбу і за лічені хвилини зайшла до будинків. Винести звідти люди не змогли нічого. Рівень води у кімнатах сягав дев'яносто сантиметрів. Побутова техніка і меблі плавали, як човни. Залиті овочі замерзли, уся їжа намокла. Мокрі стіни висохнуть хіба навесні. Вони уже потріскані і обсипаються, двері набухли.

У селах, де зійшла вода, еменесники відкачують воду із затоплених колодязів. Санепідеміологи їх дезинфікують. Лікарі здійснюють подвірні обходи. Хворіти постраждалі почати масово. У лікарні – 15 дітей із підтоплених сіл. Дорослі від госпіталізації відмовляються. Медики роздають хворим ліки. Кажуть, їх у них достатньо – від простуди, високої температури, противірусні та від інфекційних кишково-шлункових хвороб.

KarpatNews.in.ua

11 грудня 2010р.

Теги: паводок, мороз, Вільхівка

Коментарі

зауважу 2010-12-15 / 18:37:00
2 дід мороз ., 15.12.2010 08:29

- і чому ви тут радієте, що славите, дєдушка ?

дід мороз . 2010-12-15 / 08:29:00
Ура , да здраствует злодійська Украіна , сама корумпірована у світі ..

зауважу 2010-12-14 / 13:21:00
2 петро іванович ., 14.12.2010 08:22

- вітаємо вас із прозренієм, тобто усвідомленням цього сумного факту
: (

петро іванович . 2010-12-14 / 08:22:00
складукся впечатленіе що украіна походить від слова украсти , бо всі сьогоднішні посадовці які купують должності прямо говорять що ідуть красти ,я іхав минулий тиждень через чопську митницю , що роблять ті митники ви не повірите , точно то е перші корупціонери у краіні , злодіі у погонах , просто шок , европа нас ніколи не прийме , бо ми е подонки , на жаль це правда , украіна то е корумпірована африка .

знайка 2010-12-13 / 21:56:00
це ви люди самі виноваті за всьо,самі вибрали команду балоги,продали свої душі за 100 гр,а тепер страдаєте

зауважу 2010-12-13 / 11:50:00
2 ЗАКАРПАТЦІ ., 12.12.2010 23:55
Закарпаття буде топити до тих пір докі не будуть красти гроші які виділяють на будівниство дамб

- це, на мою думку, похідна, а передуюча цьому причина - мародерська рубка л і с і в

оксана іванівна . 2010-12-13 / 11:48:00
вор на ворі сидить і злодюгом погоняе , ісе про теперішню злодійську власть .

.......лллллллл......................................... 2010-12-13 / 11:46:00
що ви ісе указуете , ви укажіть де тоти гроші які виділили на дамби , бо вода понесла ото що ви твпа настроіли , 80 процетів грошей пропало , або осіло у ваших карманах , вам не стидно владо , що ти робиш з своім нещасним народом , за що йому таке наказаніе , за то що довірили тобі власть , а ти безбожно крадеш.

ромка 2010-12-13 / 11:16:00
Це кара за вибори...нечестивий люд піде під воду. покайтесь, поки не пізно...

ЗАКАРПАТЦІ . 2010-12-12 / 23:55:00
Закарпаття буде топити до тих пір докі не будуть красти гроші які виділяють на будівниство дамб, бо буквально місяць тому обласна влада хвалилася які вона побудувала дамби , перша повінь несе ті дамби як бумагу , виходить що дамби були побудовані неякісно , все що можна було вкрали , от і топить наше Закарпаття , і буде топити з таким керівниством , краще пару лишніх супермаркетів у них виросте , ккороче фальш та брехня просто кишить з екранів телевізорів , противно дивитись .

Година 2010-12-12 / 12:06:00
Тебе, курко, лише цигарка в мнсника збентежила? Що від неї загориться в затопленому районі?

Краще, збери якісь речі, і відправ на Іршавщину, ніж писати тут тупі коментарі.

читачка 2010-12-12 / 09:18:00
Фото - дуже красномовні. Автору респект. А як це - еменесник із цигаркою в зубах? ПРавила безпеки не вчать цих людей?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

09:37
На Міжгірщині розшукують чеха, котрий травмувався під час катання на мотоциклі
05:42
/ 8
В Ужгороді, в аквапарку Ратушняка втопився 6-річний хлопчик
16:31
На Великоберезнянщині ліквідували пожежу в готельно-ресторанному комплексі
09:51
На Закарпатті допомагали туристу, що травмував ногу під час проходження туристичного маршруту
08:54
У Кострині на Великоберезнянщині горить туристичний комплекс
10:14
У гірських районах Закарпаття внаслідок негоди підтоплювало дворогосподарства і падали дерева
10:09
Житлові будинки та надвірні споруди горіли впродовж вихідних на Закарпатті
10:04
/ 1
Під час проходження туристичного маршруту на Рахівщині сильно отруїлася мешканка Полтави
17:10
/ 2
В Ужгороді "замінували" маршрутки
10:09
Хлопця з Тернопільщини знайшли у зашморгу на Закарпатті
22:09
У дівчинки, яка випала з 6 поверху в Ужгороді, численні переломи і забої, але стан покращився
21:53
В Ужгороді із 6-го поверху випала 11-річна дівчинка
09:58
У Берегові – чергове повідомлення про замінування, евакуйовано всі супермаркети
07:25
/ 1
В Іршаві автомобіль на повороті врізався в огорожу
16:00
У Берегові та Мукачеві теж перевіряють інформацію про замінування дитсадків
15:31
/ 1
Услід за медзакладами в Ужгороді "замінували" всі дитсадки
13:04
На КПП "Загонь-Чоп" на угорсько-українському кордоні під час служби застрелився угорський поліцейський
12:49
/ 4
В Ужгороді перевіряють повідомлення про замінування всіх медзакладів міста
09:37
На Перечинщині горів цех із виготовлення паливних брикетів
09:35
Під час пожежі на балконі квартири у будинку в Мукачеві власник отримав легке отруєння чадним газом
18:07
/ 4
У Хусті легковик, обганяючи інше авто, врізався у стовп
10:07
В Ужгороді та Мукачеві горіли квартири
09:23
На Виноградівщині вночі гасили пожежу у господарських спорудах
13:25
У Мукачеві знову за повідомленням аноніма шукають вибухівку, тепер – у райлікарні та прокуратурі
11:15
ФОТОФАКТ. У Мукачеві автівка збила жінку
» Всі новини