Реклама B3

Ужгород: Ілюзії діяльності влади Погорєлова

Ось уже майже півтора місяця минуло з часу, коли обраний менше ніж 15% ужгородців мер Погорєлов керує містом. Звичайно, не варто вдаватися до аналізів, бо як би ще не на часі, але перші кроки нової влади просто дивують.

Ужгород: Ілюзії діяльності влади Погорєлова

Може, дороги стали рівніші? Чи, може, сміття прибирається краще і чистіше стало? Нічого подібного. Як ми повідомляли, першим рішенням нової ради було підняття заробітних плат мерові і його заступникам. Чомусь Погорєлов вважає, що підняти для себе заробітну плату до 18 тисяч гривень на місяць — це найактуальніше питання для Ужгорода.

Наступним рішенням погорєловської влади було рішення про... відміну заборони на торгівлю алкоголем у нічний час. Точніше, сама влада "натиснула" на прокуратуру міста, щоб ті опротестували рішення ще ради Ратушняка про заборону. Подібне було і в Івано-Франківську, але Івано-Франківська міськрада протест прокурора відхилила, а наша все проковтнула. І тільки Закарпатській обласній прокуратурі довелося відміняти протест своїх колег із прокуратури Ужгорода.

Ну а потім було ще одне рішення погорєловської влади — підняти плату за проїзд у маршрутках до 2 гривень. Що було мотивацією для Погорєлова при ухваленні такого рішення? Кажуть, що саме стільки платять за маршрутки у столиці та деяких крупних містах України. Але ж Ужгород найменший обласний центр країни. І чому відразу 2 грн., а не, приміром, хоча б 1,75 грн.? Може, пасажирам стало комфортніше їздити? Цікаво, що на це скаже антимонопольний комітет?

І окремо хочеться сказати знову про те, що мер не зробив. А не зробив він те, що мав зробити мер-патріот — підтримати звернення представників малого та середнього бізнесу Ужгорода щодо відміни Податкового кодексу. Ясно, що на це звернення ніхто би і уваги не звернув у центральній владі, але саме ця підтримка або непідтримка була би тим лакмусом, а точніше перевіркою на вошивість нової влади. Адже текст звернення був готовий і частина депутатів ради готова була на сесії за нього проголосувати, однак мер Погорєлов чомусь не поставив це питання на голосування. І це при тому, що саме малий і середній бізнес наповнюють більшу частину міського бюджету. Бюджету, з якого і сам мер щомісяця бере собі 18 тисяч зарплати.

За інформацією РІО. Фото Олександра Поповича

10 грудня 2010р.

Теги: Погорєлов, алкоголь, маршрутки, Податковий кодекс

Реклама B4

Коментарі

Читач з села 13.12.2010 / 16:16:00
Ось читаю про ваш "варош" і дивуюся, що ви чекаєте від мера? То має зробити,друге...А що самі ужгородці роблять ?Лиш чекають... Ми в селі самі для себе робимо... І маємо результат ... Беріть приклад ...Підкачуйте рукава і вперед... Вичищайте під"їзди...,тротуари і т.д.І тоді буде результат а не чекайте Погорєлова...

Ол. Попович 12.12.2010 / 15:34:00
Хм хм... Фото Ол.Поповича, бай зе вей. :)

Анфиса 12.12.2010 / 12:33:00
Конечно статья не в полном об*еме отражает деятельность новой влады.Есть еще несколько моментов . 1.Каждому ужгородцу по туалету на каждой остановке!2.Каждому цыгану - свой индефномер!3. Каждому пенсионеру свой обогреватель и платите за свет сколько накрутит!Очень ценные решения.

Саша 12.12.2010 / 11:11:00
Питання про ціну за проїзд у маршрутках дуже актуальне для багатьох. Зарплата протягом кількох років не піднімалась, крім того бензин стоїть на позначці 7,5-8 грн./л, проте вониїздять на газі, так, що приводу піднімати плату за проїзд не бачу. Крім того порівнюючи протяжність маршруту зі столицею бачу що її потрібно знизити. Але це вже задача нашим новообраним депутатам. І якщо вони такі білі і пухнасті, то нехай не лише відмінять рішення про підвищення до 2 грн., але й опустять плату за проїзд. Ось це буде дійсно турбота про ужгородців наших обранців. Так що дерзайте депутати!!!!!!!!!!!!!!!!!!

вражений автором дебілом. 11.12.2010 / 19:21:00
Боже ,якіб наклнепи ще не зробили ратушняківськи прихвосні.Почитайте рішення сесіі про з.платню мера та заступників.3,5 тисяч грн.Звідки автор написав 18. На місті Погорелова подавби на сайт до суду.Про ціну на перевезення-саме ратушняківська влада встановила ціну 2 грн.і вона поки що діе.А навіщо Погорелову відміняти рішення про заборону алкоголю ?

УЖГОРОДЕЦЬ 11.12.2010 / 12:10:00
Журік! Ми не дочекаємось, щоб Погорелов відмінив рішення рати. Дуже вже багато дармоїдів розвелось навколо пасажирських перевезень, які хотять кормитись надурняка. Дивіться щоб ще не замінив бусики на" радванські ВОЗИ "як колись замінив "ІКАРУСИ" на гробовози" ПАЗИКИ". Від чого ужгородці до цих пір мучаються.

Анфиса для Вуйко 11.12.2010 / 10:57:00
очень правильно.Лучше и не скажешь.Вопрос - А что делать?

+1 11.12.2010 / 01:41:00
я розумію, що "ратушняківські" смітники на проспекті дуже муляють очі нашому меру, але міг би, забравши їх, хоча б поставити "свої"

Згоден 11.12.2010 / 01:25:00
2Вуйко, 10.12.2010 23:33

Молодець!!!

в 11.12.2010 / 00:24:00
це в силі погорєлова. я про інше - що РІО звинувачує погорєлова в рішенні, яке прийняв Ратушняк- вершина цинізма і лицемірря - за це Рата і був покараний ужгородцями

Вуйко 10.12.2010 / 23:33:00
Хлопці про що базар? Що Рата козел, що Погорелов - два сапоги пара. А нас розводять протиставляючи один одному і пропонуючи кумирів, один з яких сидів, а інший випадково не сів - лідери. І держава наша на тому побудована і такі реалії. Треба щось робити, але не воювати один з одним а шукати вихід.

журік 10.12.2010 / 23:07:00
А хіба не в силі Погорєлова відмінити це рішення рати? он скільки всього повідміняв - забудову площі Хмельницького, кіоски і т.д. А зекономити людям, які не мають власної машини, з десяток-другий гривень - тяжко?

10.12.2010 / 22:13:00
РІО - не позорьтеся - рішення про ціну на маршрутці в 2 грн. прийняв Ратушняк ще в жовтні місяці!!!!!!!

TT 10.12.2010 / 21:19:00
Погорэлов работает и это УЖЕ видно. А ратовские газеты просто не знают за что зацепиться....смешно читать.

Сергей 10.12.2010 / 20:54:00
Хотите увидеть результаты работы Погорелова? Пройдите по Корзо, Петефи, набережной. Не видите? Значит не хотите видеть.

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

18:12
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 2
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 1
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 21
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
17:14
/ 2
Туристка з Дніпра травмувалася під час спуску з гори Гимба на Закарпатті Фото новина
16:30
Родина з трьома дітьми евакуювалася із Дніпропетровщини на Закарпаття Фото новина
10:12
На Закарпатті у ДТП тяжко травмувався 41-річний мотоцикліст Фото новина
15:06
/ 2
В Ужгороді через аварію на водогоні частина міста залишилася без води
» Всі новини