На Закарпатті року ціни на житло, воду, електроенергію та газ підвищилися на 15,9%

На споживчому ринку Закарпатської області за період січень-листопад 2010 року порівняно з груднем минулого року ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива підвищилися на 15,9%, в основному за рахунок подорожчання тарифів на природний газ на 50,1%, гарячу воду та опалення – на 12,7%, холодну воду – на 9,8%, каналізацію – на 9,0%.

На Закарпатті року ціни на житло, воду, електроенергію та газ підвищилися на 15,9%

Як повідомила Закарпаття онлайн начальник відділу статистики цін Головного управління статистики  в Закарпатській області Е.діта Йордан, водночас плата за електроенергію за зазначений період залишилася на рівні минулого року і його середня вартість по області складає 24,36 грн. за 100 кВт.

Підвищення цін у сфері охорони здоров'я по області на 2,8% в основному пов'язане з подорожчанням вартості амбулаторних послуг на 5,7%.

Зростання цін на транспорт у цілому на 3,8% зумовлене насамперед подорожчанням палива і мастил на 12,2%.
 
Зростання цін у сфері освіти на 12,0% відбулося у зв'язку з підвищенням вартості дошкільної та початкової освіти на 9,7%, середньої – на 13,4%, вищої – на 12,2%.

На 1,3% стали дешевшими телефонне обладнання, аудіотехніка, фотоапаратура й обладнання для обробки інформації, на 2,9% - побутова техніка.

09 грудня 2010р.

Теги: ціни, тарифи, вартість

НОВИНИ: Соціо

18:12
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 12
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
» Всі новини