Ужгородська прокуратура опротестувала "сухий закон" екс-мера Ратушняка

1 жовтня нинішнього року з ініціативи тодішнього мера обласного центру Закарпаття С.Ратушняка, Виконком Ужгородської міської ради прийняв рішення обмежетити продаж горілки та вина у роздрібній торговій мережі міста.

Ужгородська прокуратура опротестувала "сухий закон" екс-мера Ратушняка

Було заборонено торгувати підакцизними видами алкогольних напоїв з 22.00 до 10.00 год. Заборона не стосувалася продажу пива та слабоалкогольних напоїв, а також реалізації спиртного у кафе та ресторанах.

Ужгородська прокуратура опротестувала рішення Ужгородського міськвиконкому №314 "Про обмеження реалізації алкогольних напоїв".

Відтак, згідно закону, воно втратило чинність і вілнині алкоголь у магазинах міста можна знову продавати (і купувати) цілодобово, повідомляє у своєму ЖЖ журналіст Ярослав Гулан.

Надалі, якщо чинний міськвиконком Ужгорода не подасть апеляцію на рішення прокуратури, її  рішення залишається чинним. Якщо ж міська влада подасть протест до суду -- долю "алкогольного рішення" вирішуватиме суд.

07 грудня 2010р.

Теги: алкоголь, прокуратура, рішення, суд

Коментарі

11111 07.12.2010 / 18:52:00
прокуратура хоча б щось добре зробила.
бабки їм дали - вони й опротестували.
щоб їхні діти з пяну повмирали

Пан Баклажан 07.12.2010 / 13:37:00
Треба взагалі комендантську годину ввести. А чого без діла по ночах шлятися? Казав же ж кгбіст Сивкович - порядним людям вночі спать положено, а не водку пьянствовать
(http://pan-baklazhan.livejournal.com/25684.html)

І жерти по ночах шкідливо. Треба й за це взятись. Нехай менти по квартирах ходють і перевіряють!

Ш 07.12.2010 / 13:11:00
Правильно. Хай молодь спивається і потім грабує людей на вулиці :) А то шо це таке. Хаоче банда малолеток напитися і поприставати до перехожих, а бухло не продають....

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини