"Чорних" трансплантологів з інституту Шалімова "здав" ужгородець

Слідчі МВС далi «розкручують» справу «чорних трансплантологів» з Інституту ім.Шалімова.

"Чорних" трансплантологів з інституту Шалімова "здав" ужгородець

Нагадаємо, що наразі троє провідних хірургів, які вели доволі розкішний спосіб життя, перебувають під арештом, їх обвинувачують у незаконних пересадках нирок. Хірурги літали оперувати до Азербайджану як приватні особи, що, згідно з чинним законодавством України, є злочином. Натомість у МВС повідомили, що кількість арештованих фігурантів у цій справі зросла до шести осіб.

"Арештовано не тільки трьох лікарів, всього членів групи шестеро. Все почалося з того, що в Ужгороді ми знайшли людину, яка розповіла нам про ситуацію з незаконними операціями, зав'язаними на столичних іменитих лікарях, — зазначив заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник в інтерв'ю "Газеті по–київськи". — Ім'я інформатора я вам сказати не можу, але завдяки йому вдалося розкрутити весь злочинний ланцюжок. У цю групу входили не тільки люди, які безпосередньо робили вилучення органiв і пересадку, а й ті, хто займався агітацією серед потенцiйних донорів, їх перевезенням і супроводом".

На сьогодні є 25 постраждалих осіб, яких схилили до видалення нирки. Усіх їх слідчі визнали потерпілими у справі. Хоча ці донори самостійно до міліції не зверталися, оскільки отримали винагороду — 10 тисяч "зелених". Заможним клієнтам з Європи та Ізраїлю нирки пересаджували вже за 100—200 тисяч доларів. Наразі слідство розшукує інших донорів. За словами пана Фаринника, донорів оперували не лише у клініках Баку, як повідомляли раніше — частину операцій проводили навіть в Інституті ім. Шалімова! Хоча раніше керівництво інституту всіляко відхрещувалося від причетності закладу до "чорної трансплантології".

03 грудня 2010р.

Теги: трансплантолог, нирка, хірург, операція

Коментарі

читач 03.12.2010 / 08:53:00
"Все почалося з того, що в Ужгороді ми знайшли людину, яка розповіла нам про ситуацію з незаконними операціями, зав'язаними на столичних іменитих лікарях".

Боже, і знову всі дороги ведуть до Ужгорода. Чи з Ужгорода?
Як це "знайшли" людину? Ця людина теж у цьому замішана, чи це чесний громадянин, чи це стукач.
Пане заступник міністра, СУСПІЛЬСТВО просить розяснення.

НОВИНИ: Кримінал

12:16
На Берегівщині жінка поранила ножем чоловіка під час сімейної сварки Фото новина
11:22
На Мукачівщині чоловік підпалив будинок через конфлікт Фото новина
14:51
/ 1
На Берегівщині затримали переправника військовозобов’язаних за 100 метрів від кордону з Румунією Фото новина
12:42
/ 3
Адвокатка із Закарпаття обіцяла «вирішити» ВЛК за $11 тисяч Фото новина
10:56
/ 1
У Тячеві затримали водія, який збив поліцейського під час перевірки документів Фото новина
13:43
/ 3
В Ужгороді засудили 30-річного водія, який спричинив ДТП з двома загиблими Фото новина
12:18
/ 1
На Берегівщині затримали уродженця рф за побиття та пограбування чоловіка Фото новина
10:26
/ 1
На Закарпатті ув’язнений організував канал незаконного переправлення чоловіків до Угорщини Фото новина
18:00
На Тячівщині затримали переправницю та її “клієнта” Фото новина
16:06
На Закарпатті затримали організаторів схеми із «вирішення питань» у ТЦК та ВЛК Фото новина
12:25
/ 2
На Закарпатті викрили адвоката, який виманював гроші у військовослужбовця Фото новина
09:54
/ 8
У Мукачівському РТЦК фіктивно «мобілізували» понад 270 осіб Фото новина
09:46
/ 1
У Тячеві касирку валютного обмінника ув’язнили на 7 років Фото новина
11:14
На Закарпатті СБУ викрила схему ухилення від мобілізації через міжнародні перевезення Фото новина
12:53
/ 2
У Хусті водій BMW переслідував двох жінок і розпилив газ в обличчя вагітній Фото новина
14:49
/ 2
Закарпатця, який воював за окупантів під Вовчанськом, заочно засудили до 15 років ув’язнення
13:11
/ 2
У Мукачеві після стрілянини затримали двох чоловіків Фото новина
17:21
/ 5
САП хоче вилучити незаконно набуті авто і кошти податківця з Закарпаття
14:33
/ 6
На Закарпатті викрили групу шахраїв, які хотіли привласнити нерухомість на понад 21 млн грн Фото новина
12:11
/ 1
На Закарпатті водія засудили до 7 років ув’язнення за смертельну п’яну ДТП Фото новина
15:05
/ 6
Поблизу Ужгорода затримали переправника з «клієнтом» дорогою до кордону Фото новина
14:21
На Закарпатті викрили двох підприємців на махінаціях із системою «Шлях» Фото новина
12:24
/ 1
У Хусті конфлікт біля супермаркету завершився вбивством Фото новина
15:10
/ 19
У центрі пластичної хірургії на Закарпатті викрили ухилення від сплати понад 100 млн грн податків Фото новина
13:34
/ 2
В Ужгороді викрили схему продажу «бронювання» для ухилянтів Фото новина
» Всі новини