В Ужгороді відкрили центр надання допомоги новонародженим «Колиски надії (ФОТО)

Сьогодні, 2 грудня 2010 року на базі Ужгородського міського перинатального центру, за сприяння Фонду Віктора Пінчука, відбулося відкриття центру надання допомоги новонародженим «Колиски надії».

В Ужгороді відкрили центр надання допомоги новонародженим «Колиски надії (ФОТО)

Участь у цьому заході взяли перший заступник голови обласної ради Володимир Закурений,  депутат облради Володимир Смоланка, віце-президент Фонду Валерій Вакарюк, керівник проекту "Колиски надії" Світлана Гавриленко, головний лікар перинатального центру Андрій Чабан, начальник управління охорони здоров'я ОДА, депутат обласної ради Роман Шніцер, його заступник Тетяна Міцьо та інші.

Ще у червні 2006 року Фонд Віктора Пінчука розпочав програму "Колиски надії", спрямовану на розбудову мережі найсучасніших неонатальних центрів по всій країні (на базі існуючих державних медичних закладів). Такі центри Фонд забезпечує сучасним медичним обладнанням, навчає лікарів та медсестер новим технологіям виходжування новонароджених. Фонд також обладнує центри комп'ютерами, підключеними до мережі Інтернет, аби надати медпрацівникам доступ до останньої інформації у галузі неонатології.

Так, протягом 2006-2010 рр. в Україні було відкрито 21 центр "Колиски надії", в яких, згідно з даними лікарів, було врятовано більше 6 500 новонароджених. А це - у Чернігові, Володимирці, Луцьку, Полтаві, Дніпропетровську, Києві (2 центри), Чернівцях, Бахчисараї, Ізмаїлі, Одесі, Сімферополі, Донецьку, Хмельницькому, Житомирі, Черкасах, Івано-Франківську, Миколаєві, Тернополі, Сумах та Херсоні.

Ужгородський міський пренатальний центр є найбільшим потужним закладом області з традиційно найбільшою кількістю пологів і виконує функції обласного пренатального центру . Саме в цьому закладі з'являються на світ понад 30 відсотків всіх недоношених дітей області, які потребують особливого догляду. Розпочинаючи співпрацю із цим Центром Фонд Віктора Пінчука робить велику справу – черговий крок у надання допомоги найменшим мешканцям нашого краю.

Для забезпечення доступу лікарів до медичних веб-ресурсів та формування професійного середовища спілкування між фахівцями центрів "Колиски надії", відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених отримало комп'ютерну робочу станцію. Це однозначно допоможе і фахівцям у роботі, оскільки їм доводиться постійно учитись, підвищувати свій фаховий рівень, бо є мотивація, та даруватиме повноцінне життя крихіткам, які народилися з екстремально низькою вагою тіла.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся Володимир Закурений, який від усього серця поздоровив ужгородців з такою важливою подією, яка дає надію кожній сім'ї, родині принести в дім здорове дитя, а з ним і те велике щастя, заради якого живе на цій землі кожен із нас.

Назва Фонду - дуже влучна, адже духовність починається з колиски, де мають панувати материнська ласка і пісня та батькова мужність і розважність. Саме там, у світі дитинства, вибруньковується основа життєдіяльності - віра, надія, любов.

Звісно, все це не дається помахом чарівної палички. Це – старання і праця цілого медичного закладу, фахівців, меценатів, добродіїв і, звісно, не без Божого благословення, - підкреслив Володимир Петрович.

На завершення він побажав колективу успіхів у нелегкій, але благородній справі, а батькам - яких доля приводить сюди, - твердої віри в "Колиски надії", повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської  обласної ради.

02 грудня 2010р.

Теги: перинатальний, новонароджені, Колиски надії, Пінчук

Коментарі

Очкарик 04.12.2010 / 21:57:00
А до чого тут піар? Є певний протокол проведення таких заходів. Посадовців запросили і вони прийняли це запрошення. А щодо прес-служби облради,то вона фахово відпрацьвує свою зарплату і відповідно - піарить своїх депутатів. Це хвороба всіх прес-служб, яка має назву "функціональні обов язки" . Кожен співає оди своїм керівникам.

Віталій Глагола 03.12.2010 / 14:00:00
Мда.. Піаритись наші політики вміли завжди.

"Участь у цьому заході взяли перший заступник голови обласної ради Володимир Закурений, депутат облради Володимир Смоланка, віце-президент Фонду Валерій Вакарюк, керівник проекту "Колиски надії" Світлана Гавриленко"

Ну да, Закурений і Смоланка в цій події важливіші за тих людей, що сприяли встановленому там обладнанню.

Понаїхало куча чиновників, які ані копійчини не вклали в це обладнання. А 1 300 000 грн. не такі і великі гроші для обласного бюджету. Нагадало візит Патріарха, коли Балога привіз за власні кошти, а всі з букетами пішли "світитись" перед камерами.

Фууу. Противно

очкарик 03.12.2010 / 07:18:00
Корбачу. Закурений - в помаранчовій сорочці.

Кубик 02.12.2010 / 22:39:00
Не звертайте увагу на неточностi.Просто цей сайт ЛIВИЙ.Навiть переписати новини з ПРАВИЛЬНИХ сайтiв не вмiе.

корбач 02.12.2010 / 22:03:00
Оба на, Смоланка уже заступник ужгородського міського голови?! А ко тогди Трикур якого видиме на фото? А де на фото Закурений?

фундатор 02.12.2010 / 21:45:00
Колеги, виправте, будь-ласка, помилку в назві "Колиски надії" (тобто у множині).

НОВИНИ: Соціо

21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
16:29
Львівські лікарі врятували зір юнаку із Закарпаття після важкої травми ока Фото новина
13:15
/ 1
На Закарпатті мобілізували чоловіка з інвалідністю Фото новина
18:13
В Ужгороді попрощалися із захисником Іваном Ігнацевичем, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини