Закарпатців викликатимуть до суду через "Новини Закарпаття"

Затверджено перелік друкованих ЗМІ, в яких у 2011 році розміщуватимуться оголошення про виклик до суду

Закарпатців викликатимуть до суду через "Новини Закарпаття"

Кабінет Міністрів України затвердив перелік друкованих засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження, у яких у 2011 році розміщуватимуться оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб і свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме. Відповідне урядове розпорядження, проект якого розробило Міністерство юстиції, було ухвалене у середу, 1 грудня, на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

За словами Міністра юстиції, розпорядження Уряду видане на виконання вимог частини третьої статті 39 Кодексу адміністративного судочинства України та частини десятої статті 74 Цивільного процесуального кодексу України, положеннями яких передбачено, що друкований засіб масової інформації, у якому розміщуються оголошення про виклик протягом наступного року, визначається не пізніше 1 грудня поточного року в порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.

Перелік друкованих засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження складено відповідно до пропозицій Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій.

Зокрема, для розміщення оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб і свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме, в Закарпатській області визначено газету "Новини Закарпаття". Про це Закарпаття онлайн повідоимили в прес-службі Міністерства юстиції України.

02 грудня 2010р.

Теги: суд, виклик, газета, Новини Закарпаття

НОВИНИ: Соціо

18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
/ 3
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
» Всі новини