Виявлена вчора на Закарпатті сенсаційна контрабанда сигарет на 1 млн. виявилася вчетверо більшою (ФОТО)

Майже 320 тисяч пачок сигарет на суму майже 4 млн. грн. було виявлено в ході прикордонно-митного контролю в середині картонних коробок із скляними банками.

Виявлена вчора на Закарпатті сенсаційна контрабанда сигарет на 1 млн. виявилася вчетверо більшою (ФОТО)

Такий немаленький вантаж слідував з України до Болгарії вантажним автомобілем з напівпричепом під керуванням громадянина Молдови.

По прибутті до пункту пропуску "Дяково" до митного контролю були подані товаросупровідні документи, згідно з якими експортувався вантаж "банки з безбарвного скла без кришок для консервування харчових продуктів в кількості 56,1 тис. шт."

Проте під час митного огляду митниками було помічено пошкодження опломбування вантажу, а саме – перерізаний  трос та з'єднаний за допомогою внутрішнього дроту. А це означало, що з вантажем все ж таки щось не так. Підозри підтвердилися,  коли замість зазначеної кількості банок їх виявилось в два рази менше, а замість недостачі – "тютюнові нелегали". Більшість виявлених сигарет булла взагалі без марок акцизного збору.

Складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 352 Митного кодексу України. вантаж вилучено.

За інформацією прес-служби Держмитслужби України та прес-секретаря Мукачівського прикордонного загону майора Едуарда Стеблюка

26 листопада 2010р.

Теги: контрабанда, сигарети, Дяково, прикордонний, митний

Коментарі

1969-2000г.г. 13.12.2010 / 00:10:00
Ерунда. по сравнению с джипом. г-л не существующей в ПВ армии командует.

26.11.2010 / 19:56:00
Перша фотка - банки запаковані в машину, ще не трогані! Що хтось злив? Чи вони всі машини фотографують на митниці?

Олександр 26.11.2010 / 18:18:00
ото врожай))) так сказати, вродило пізньою осінню:)

ember 26.11.2010 / 13:11:00
Mojsha, ty gde denjgi derzhis?
V banke.
V kakom?
V trjokhlitrovoj!

A sigarety mezhdu bankami:))

местный 26.11.2010 / 11:52:00
жадность всё-таки наказуема - не поделился / отдавай всё...

!!! 26.11.2010 / 10:41:00
ото комусь по карману влупило! ))

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини