Показник захворюваності на Закарпатті нижчий від епіпорогу на 7,5%

Ситуація з грипу та ГРВІ на Закарпатті станом на кінець другої декади листопада

Показник захворюваності на Закарпатті нижчий від епіпорогу на 7,5%

Епідситуація на 46 тижні в Закарпатській області  залишалась стабільною. Показники захворюваності гострими кишковими інфекціями, вірусним гепатитом А не перевищували середніх багаторічних тижневих рівнів і носили сезонний характер. На 46 тижні рівні захворюваності респіраторно вірусними інфекціями не перевищували   минулорічних та середніх багаторічних значень.

Показник захворюваності склав 37,1 на 10 тис. нас., що нижче  епідемічного порогу  на 7,5% (40,1 на 10 тис.нас.). Випадків захворювань грипом не виявлено.

За тиждень зареєстровано 4574 звернень з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій. Серед них 69,7% діти до 17 років ( 3189 осіб), у т.ч. 46,3 % (2117) дітей  шкільного віку.

Як повідомляє завідувач епідеміологічним відділом  облСЕС С.В. Оберемко, у  порівнянні з минулим 45 тижнем показник зріс на 11,9% ( 33,1).

У порівнянні  з  аналогічним  тижнем минулого року рівень захворюваності нижчий на 53,6% (9877 вип. –  79,7 на 10 тис. населення).

За тиждень госпіталізовано 154 хворих, що складає 3,4% від усіх захворілих.

 Поширення захворювань на всіх адмінтериторіях області рівномірне, за виключенням м.Ужгород (576 вип.) та м.Мукачево(516), де захворюваність досягає епідемічного порогу.

 Щоденна кількість звертань складає  860 -1300 випадків та госпіталізується 50- 70 осіб.       

В області триває щеплювальна компанія проти грипу. Станом на   19.11.2010 р. щеплено 5238 осіб (49% від плану), із них за рахунок місцевих бюджетів - 3967 осіб, у т.ч. 2572 медичних працівники (90,2%), 1277 осіб (73,5%), що перебувають в спеціалізованих колективах, 714 (43,3%) працівників навчальної сфери, сфер обслуговування, торгівлі та транспорту. За рахунок підприємств та організацій щеплено 892  особи та 379 осіб за власні кошти.

25 листопада 2010р.

Теги: ГРВІ, грип, епідеміологічний, вірусний, інфекції

Коментарі

Ліна 26.11.2010 / 17:21:00
Ми на цьому тиждні досить швидко пролікувалися, спасибі лікарці.Від ОРВІ пішло ускладнення - бронхіт. Дуже налякалась(( 3 дні Сумамеду+ мілістан та ефізон від кашлю - і дитина здорова. Навіть не було дисбактеріозу.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:03
На Закарпатті на квадроциклах спускали з гір 12-річного туриста, що підвернув ногу Фото новина
11:29
Кількість випадків отруєння у відвідувачів Шипота на Закарпатті зросла до 38
16:55
На Львівщині госпіталізували 10 дітей, що отруїлися під час подорожі на Закарпаття
10:19
/ 5
У 9 учасників фестивалю "Шипот" зафіксовано випадки гострих кишкових інфекцій
15:01
/ 1
В Ужгороді чоловік, що незаконно утримував в квартирі дівчину, тікаючи від поліції впав з 7-го поверху
10:30
/ 1
Через негоду тимчасово призупинено роботу ПП "Дзвінкове" на кордоні з угорщиною Фото новина
18:43
У Бедевлі на Тячівщині через пожежу в гаражі згоріли припарковані поруч причепи і бульдозер Фото новина
15:49
/ 1
На Рахівщині біля румунського кордону виявили тіло невідомого чоловіка Фото новина
14:14
У суботу в Ужі та Латориці виявили потопельників
13:16
У Чинадійові через пожежу в надвірній споруді з сіном "підгоріли" два припарковані поруч авто Фото новина
14:06
/ 4
У Великих Лучках на Мукачівщині, влетівши в прибудову магазину на узбіччі, загинув мотоцикліст Фото новина
13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
» Всі новини