Під час перевиборів на Закарпатті було задіяно 165 міліціонерів

Під час перевиборів 14 листопада за дотриманням правопорядку на Закарпатті слідкувало близько 165 працівників міліції. Самі перевибори відбулися в 37 населених пунктах області по 39 виборчих дільницях.

Під час перевиборів на Закарпатті було задіяно 165 міліціонерів

На 11 дільницях в Ужгородському районі, на 6 дільницях у Воловецькому, на 5 -- у Хустському, на 6 дільницях Свалявщини та Берегівщини, на 4 -- у Тячівському та Іршавському, на трьох у Рахівському та по одній в Мукачівському, Перечинському та Великоберезнянському районах. В основному це були перевибори депутатів місцевих рад, які або набрали на минулих виборах однакову кількість голосів, або на дільницях були виявлені суттєві порушення, й територіальні комісії прийняли рішення про переголосування.

Загалом у перевиборах взяло участь 6591 закарпатців. Більш активно голосування відбувалося у другій половині дня. Активність виборців сягнула за 50 відсотків. Як і на попередніх виборах, порушень громадського порядку та виборчого законодавства допущено не було.

За словами начальника ВГБ УМВС Василя Швенда,  загалом в органи внутрішніх справ Закарпаття надійшло 159 повідомлень, пов'язаних з порушенням виборчого законодавства: 36 з них стосувалися підкупу виборців, 11--про погрози фізичною розправою, 9--про пошкодження майна та агітаційних матеріалів, 6 випадків хуліганства тощо.

За словами  Василя Швенди, у січні наступного року відбудуться нові, вже треті за рахунком вибори на одній виборчій дільниці в селі Голубине Свалявського та на чотирьох дільницях у Міжгірському районах. Таке рішення прийняли територіальні виборчі комісії.

А наразі міліція продовжує цілодобово охороняти одну територіальну виборчу комісію в Ужгороді, на якій ще зберігається виборча документація, позаяк тривають спірні питання стосовно результатів виборів на ряді дільниць, де триває перерахунок голосів.


 

 За інформацією ВЗГ УМВС України в Закарпатській області

18 листопада 2010р.

Теги: перевибори, дільниця, міліція

Коментарі

не мент 18.11.2010 / 19:56:00
А скільки було задіяно під час..?

НОВИНИ: Кримінал

13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
» Всі новини