Колишній заступник Ратушняка Володимир Симулик отримав 5 років тюрми

Колишній заступник міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка, екс-головний лікар Ужгородського міського перинатального центру, а потім - радник Ратушняка Володимир Симулик засуджений до пяти років ув'язнення. Такий вирок виніс сьогодні Ужгородський міськрайонний суд.

Колишній заступник Ратушняка Володимир Симулик отримав 5 років тюрми

Нагадаємо нашим читачам, Володимира Симулика було затримано 21 жовтня 2009 року спiвробiтниками УБЕЗ при отриманнi хабара у розмiрi 500 доларів США.

За інформацією ВЗП

17 листопада 2010р.

Теги: Симулик, хабар, ув'язнення, тюрма, перинатальний

Коментарі

Reply: Получил- проавильно, но МАЛО! 2010-11-23 / 16:29:00
«Не лечи бесплатно, ибо тот, кто лечится бесплатно, рано или поздно перестает ценить свое здоровье, а тот, кто лечит бесплатно, рано или поздно перестает ценить результаты своего труда»
Гиппократ (III-IV ст. до н.э.)

анонім! 2010-11-21 / 09:36:00
а как тогда его на взятке поймали от члена семьи роженицы,раз он такой святой и ничего не делал,не оперировал,роды не принимал???
поражает отсутствие логики некоторых сограждан

2010-11-20 / 14:29:00
Я просто в шоці від такого "справедливого в суду" Такий термін дають за хабарі у особливо великих розмірах, а не за таку дрібноту.

Врачь 2010-11-20 / 14:04:00
Что вы ересть тут несете!!! Ето явно подставили и убрали что б не мешал там хазяйничать! он не оперировал и роды не принимал, ему пациенты не платили! а бабки там гребут гинекологи которых он хотел приструнить с таксами! вот поетому и подставили! не тех сажают!! собственно у нас так все в стране! Жалко Симулика, он то как раз там порядочный с них всех и был!

2010-11-20 / 01:06:00

От *****************!!!!! якщо по 1 року за 100 баксів дають, то депутатам та іншим високопосадовцям строк в мільйонах років буде вираховуватись! Шо, знайшли козла відпущення??? Лікарі їм завинили, а хто знає яка зарплата в того лікаря? Чи можна прожити на 800 - 1200 грн. та ще й прокормити дітей на ці гроші? Щиро шкода людину, бо попав під колеса політичних розборок та переділ влади. Ось вам нате і перші прояви бєспредєлу нової влади! За шо боролись на те і напоролись. Тепер хай кожен чекає до себе в кабінет УБОЗ з наручниками. Козли!!!!!

2010-11-18 / 16:00:00
Є такий термін: "призначати йому покарання (...) роки позбавлення волію". Та другий: "звільнити його від відбування призначеного йому покарання з випробуванням, якщо він протягом (...) іспитового строку не вчинить нового злочину." - це означає, що "условно".

Istvan 2010-11-18 / 14:08:00
Это не значит однозначно тюрму.

До Istvan 2010-11-18 / 11:18:00
Istvan, 18.11.2010 10:49
Условно или действительно??
-----------------------------------------------------
Читайте уважно: "засуджений до пяти років ув'язнення", а це значить що покидька засадили в буцегарню на нари! :)))

Istvan 2010-11-18 / 10:49:00
Условно или действительно??

ember 2010-11-18 / 09:41:00
Jesli vsekh posaditj, kto berjot vzjatki, u nas ne ostanetsja (pochti) ni odnovo vracha:)

Получил- проавильно, но МАЛО! 2010-11-18 / 07:31:00
МАЛО!!! И даже не за взятку . ПОГОЛОВНО берут. КОРСАК в области, врачи в поликлиниках ст. сестры утром сначала в парикмахерскую за 150 гр. прическа, а потом на работу и не переодеваясь, в палаты и назначают тарифы. Такие,от которых голова кругом и без стыда и совестим....М АЛО! ведь и так не отсидит

Василь 2010-11-17 / 21:17:00
Ха-ха, а Косівсько-Полянський сільський голова 2 вересня 2010 р. був затриманий при отриманнi хабара у розмiрi 1200 доларів США. І знову обраний на посаду голови і проситься в партію регіонів, заплативши за це 15 000 доларів США одній людині в секретаріаті Президента.

*** 2010-11-17 / 21:14:00
Ну що значить підставили? Йому силою ті 500 уйе в руки впихнули?

Марина 2010-11-17 / 21:11:00
Ужасно.Як можуть люди,які підставили Симулика,тепер спокійно спати.А взагалі не копай яму другому,бо сам у неї впадеш,що і чекає Руслана Михайловича,крісло похитнулось,,,,

*** 2010-11-17 / 20:01:00
По-перше, ОГО! По року за кожні сто баксів!
По-друге, відчуваю гнівну замітку на кліпньюз про те, як банда Погорєлова власноруч сажає неугодних до тюрми

НОВИНИ: Кримінал

20:19
Чоловіка, який на Великоберезнянщині підпалив односельця, взято під варту на 2 місяці
17:54
/ 7
Скандал в Ужгороді: "корупційна парковка" в центрі міста належить команді мера Андріїва
14:02
Мешканців Тячівщини, в чиїм позашляховику знайшли рушницю та ножі, перевіряють на причетність до браконьєрства
13:52
/ 1
На Закарпатті затримали фігурантів ще одного злочинного угруповання, які вимагали кошти з місцевих мешканців
12:48
/ 2
На Закарпатті викрили схему незаконного імпорту товарів на територію України
12:19
Закінчився термін самоізоляції у перших 353 мешканців Закарпаття
11:18
13-річний школяр на Рахівщині чотири рази викликав поліцію на замінування, пожежу та бійку у місцевій школі
11:09
На Великоберезнянщині під час сварки чоловік вилив на односельця горючу рідину, підпалив і втік
11:05
У Мукачеві чоловік, який уже мав проблеми із законом, викрав авто у пенсіонера
22:22
/ 5
На вимаганні грошей затримано циганського "авторитета" "Горбатого" - фігуранта стрілянини у Великих Лучках
20:31
/ 5
Прикордонника "Лужанки" затримали на хабарі 10 тис. грн за незаконне переправлення медичних масок до Угорщини
20:04
Справу львів’янина, який контрабандою ввозив до України радіоактивні матеріали, скеровано до суду
16:20
/ 1
Затриманого за вимагання депутата Свалявської райради Сацика триматимуть під вартою без можливості внесення застави
14:48
В Ужгороді розшукали водія, що скоїв "п'яну" ДТП та зник з місця події
10:43
/ 3
На Закарпатті за добу виявили 8 нетверезих водіїв, два з яких – вживали наркотики
21:59
/ 8
ФОТОФАКТ. В Ужгороді вкрали бронзовий портфель у пам'ятника Рошковичу
19:53
/ 5
Збройний напад на валютника на Берегівщині влаштували мешканці Мукачева та Іршавщини (ОФІЦІЙНО)
19:37
/ 18
На Рахівщині затримали громадянку Чехії, яку розшукував Інтерпол за контрабанду наркотиків в складі ОЗУ
19:26
/ 3
Учасниками стрілянини у Великих Лучках на Мукачівщині були цигани, що ділили вплив у таборі
18:10
/ 2
На Закарпатті погоджено підозри 8 учасникам злочинного угруповання із депутатом райради у складі у вчиненні серії тяжких злочинів
17:43
/ 3
Камінському "Дєду" та спільницям, затриманим в Ужгороді на збуті метамфетаміну, погоджено підозру в наркоторгівлі
17:12
Під час стрілянини на Мукачівщині поранено чоловіка
02:40
/ 6
BMW грабіжників,які розстріляли валютника, знайшли спаленою на території колишньої військової частини