Ужгородці взяли участь в обговоренні перспектив соціально відповідального бізнесу у Східній Словаччині

У м. Кошице Карпатським Фондом – Словаччина було організовано робочу зустріч на тему «Соціально відповідальний бізнес та тенденції взаємної співпраці бізнесу з неприбутковим сектором», що відбулася за участі делегації з Ужгорода.

Ужгородці взяли участь в обговоренні перспектив соціально відповідального бізнесу у Східній Словаччині

Під час зустрічі учасники обмінялися думками, досвідом та презентували останні тенденції у співпраці між підприємцями та некомерційними організаціями і органами місцевого самоврядування. Близько 50 учасників,  представників  бізнесу, неприбуткових організацій та наукових інституцій зі Східної Словаччини і прикордонних областей України обговорили переваги, можливості та проблеми, пов'язані з концепцією корпоративної соціальної відповідальності.

Після презентації теоретичних  засад корпоративної соціальної відповідальності були представлені приклади діяльності окремих фірм і неприбуткових організацій зі Східної Словаччини.

Обговорення засвідчило, що ситуація у Словаччині та Україні в цій області є схожою. У обох країнах тема корпоративної соціальної відповідальності є новою і вимагає обговорення у громаді, із залученням представників всіх секторів. Під час другої частини зустрічі зацікавленість викликала тема розповсюдження інформації про корпоративну відповідальну діяльність бізнесу, а також застосування цієї концепції в період економічної кризи. Учасники зустрічі позитивно оцінили й той факт, що у них була можливість обмінятися думками та досвідом з гостями з України. Учасники погодилися, що для того, аби співпраця між прибутковими та неприбутковим суб'єктами була успішною, необхідно, щоб їхні стосунки були засновані на партнерстві та відкритому взаємному спілкування.

"У цьому прикордонному регіоні, який має чимало проблем, ми повинні покладатися на власні сили і не чекати допомоги від інших. Представники малого середнього бізнесу у містах і селах є ключовими гравцями і їх роль надзвичайно важлива. Тому ми вважаємо, що потрібно відкрито  говорити про таку їхню роль і завдання, як соціальна відповідальність, а також підтримувати і пропагувати позитивні приклади", -- сказала Лаура Діттел, директор Карпатського фонду в Словаччині.

Карпатський Фонд займається питаннями корпоративної відповідальності бізнесу з 2007 року і намагається втілювати цей активний інструмент у підтримку  розвитку регіону не лише у східній Словаччині, але прагне поширювати цю концепцію й в Україні та інших країнах Карпатського єврорегіону.

Зустріч проводилася  в рамках проекту під назвою "Разом і відповідально", що реалізується за підтримки Норвезького фінансового механізму та державного бюджету Словацької Республіки.

17 листопада 2010р.

Теги: соціальний, бізнес, Словаччина

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини