В Ужгороді площу Корятовича закриють для приватного транспорту

Сьогодні, 16 листопада, на нараді в Ужгородському міськвиконкомі, заступник міського голови Ужгорода Юрій Беляков розповів, що одна з основних транспортних проблем обласного центру пов'язана з відкриттям площі Корятовича для приватного автотранспорту.

В Ужгороді площу Корятовича закриють для приватного транспорту

"Відкривши площу Корятовича для руху, ми створили величезну проблему: скупчення автобусів, приватного автотранспорту та вуличних продавців", - зазначив заступник мера.

За словами Ю.Белякова, така ситуація створює постійну загрозу виникнення ДТП, а також становить небезпеку для пішоходів та пасажирів транспортних засобів.

Крім того, заступник мера розпорядився навести лад зі світлофорами (за це відповідає підприємство "Закарпаттясвітлофор") для того, щоб спрямувати потік транспорту по оптимальним маршрутам та "розвантажити" центр міста, а також запропонував висловити пропозиції, як закрити площу Корятовича для приватних автомобілів.

Також Юрій Беляков розпорядився перевірити дозволи у підприємців  та припинити несанкціоновану торгівлю на площі.
 

16 листопада 2010р.

Теги: площа, Корятовича, автомобіль, транспорт, нарада

Коментарі

Т.С. 16.11.2010 / 21:02:00
Якщо говорити про світлофори, то один треба встановити на перехресті вулиць Закарпатській та Загорській. Там аваріі майже кожного місяця.А ще треба розвантажити від великого потоку машин Загорську.
Рахую треба нанести "зебру" на перехресті вул. І. Франка і вул.Добролюбова,а також Закарпатськоі і Митноі. Встановити там знаки.

НОВИНИ: Соціо

18:39
Підтверджено загибель понад рік тому 25-річного Василя Поповича зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
13:02
/ 1
На гірськолижному курорті на Ужгородщині травмувався сноубордист Фото новина
09:56
Підтверджено загибель Михайла Поповича з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти з червня 2023 року Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 12 січня
18:13
/ 2
У Карпатах зафіксували рись поблизу державного кордону Фото новина
16:14
У Дротинцях на Берегівщині попрощалися з полеглим військовим Іваном Келеменом Фото новина
14:41
/ 7
У Мукачеві оголосили результати конкурсу «Червене вино 2026» Фото новина
12:45
/ 4
У Бороняві на Хустщині попрощалися з 26-річним Героєм Сергієм Клованичем Фото новина
09:00
/ 1
Коли вимикатимуть світло на Закарпатті 11 січня
16:20
До Мукачева прибули евакуйовані родини із Запорізької області Фото новина
13:17
/ 3
Три з кожних чотирьох гривень у закупівлях витрачали з порушеннями – підсумки контролю тендерів на Закарпатті впродовж 2025 року
12:36
На лекції в ужгородському скансені розкажуть про бабу-повитуху та її сакральну роль в традиційній культурі Закарпаття
12:13
/ 1
У Мукачеві в неділю нагородять переможців конкурсу "Червене вино"
10:21
Поїзди на Закарпаття курсують із суттєвими затримками
09:14
/ 6
В Ужгороді відбудуться громадські слухання щодо перейменування кількох вулиць і частини Ротарі-парку
09:13
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 10 січня
16:07
Рятувальники знайшли двох заблукалих туристів на Рахівщині Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники знайшли туристку, яка заблукала під час катання на сноуборді Фото новина
08:37
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 січня
21:51
/ 2
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті торік були Поляна, Ужгород і Баранинці
20:43
/ 3
Офіс Омбудсмана виявив у циганському таборі у Великолучківській громаді покусану пацюками дитину, туберкульоз у дітей і фіктивне батьківство Фото новина
19:39
/ 1
У Хустській громаді зустрічали захисника Івана Єрмаковича з Ізи, що помер у лікарні Фото новина
19:28
/ 1
На війні з росією поліг Сергій Клованич з Боронява Хустської громади Фото новина
18:20
/ 1
У Пенсійному фонді Закарпаття роз’яснили нові правила дитячих виплат-2026 Фото новина
» Всі новини