На вулиці Легоцького в Ужгороді Балога, Погорєлов і Ледида садять сакури (ФОТО)

Як анонсувало Закарпаття онлайн, в Ужгороді ключові політики краю спільно садять сакури.

На вулиці Легоцького в Ужгороді Балога, Погорєлов і Ледида садять сакури (ФОТО)

Першу сакуру посадив міністр МНС, лідер Єдиного Центру Віктор Балога, другу вони посадили спільно з міським головою Ужгорода Віктором Погорєловим. Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида спізнювався, але щойно приїхав і він.

Акція спільного висаджування символічних для Ужгорода дерев задумана як крок примирення ключових політиків краю на благо всього Закарпаття і зокрема обласного центру - Ужгорода.

На даний час висаджено вже 24 сакури, всього їх сьогодні посадять 60, повідомила Закарпаття онлайн речник міського голови Ужгорода Алла Хаятова.

Акція, переконаний міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога, започаткує озеленення всієї області:

– Зранку ми це робили в Мукачеві, на другий тиждень ми це будемо робити з обласною владою в Хусті, і, думаю, разом сприятимемо озелененню кожного закарпатського міста. Адже такі акції дають нам змогу працювати якісно задля Закарпаття.

Дерева високопосадовці садили власноруч – самотужки копали, укріплювали та навіть носили відра з водою. 
 
– Ця акція ще раз довела: вибори закінчились. І на цих виборах в Закарпатті ворогів не було. Були виключно опоненти на посади у місцевих органах влади. Наш багатонаціональний край потребує розбудови. І коли є консолідація між міським головою, обласною владою, керівниками районів, - то є правильне бачення щодо розвитку нашого краю, - наголосив Олександр Ледида.
 

 

 

13 листопада 2010р.

Теги: сакура, Балога, Ледида, Погорєлов

Коментарі

балоганка 2010-11-17 / 07:32:00
Ничего! Продаст корову от отца одну,две и купит новые! А может улицы в Ужгороде подметут, подзаработают и купят новые, поищут в кустах разлагающиеся трупы людей и собак. Погорелый им хорошо заплатит. За собаками даже в кусты лазить не нада. Они прямо на дорогах валяются, Дети уже и не обращают внимание на них, гуляя или со школы...А трупы бомжей ждет такая же ситуация, Хоть тогда обратят на них на секунду внимание

мотя 2010-11-16 / 22:20:00
Шкода хлопців. Туфлі по 300 еврів позасерали глинов.

из дальека 2010-11-15 / 09:25:00
Есчо всьо сажают? Уже 15го. Можно било всю украйну пересажать. Народ, живут за счет вас! Ваши налоги! Когда будете сажать их??? Такой народ, так вами и такие правьят .

балоганка 2010-11-15 / 06:47:00
Боишся е...ть по пальчикам, а когда закончат сажать? Пора домой,коров пасти. А ножки жалкие, тоненькие как у бреда пита. Невкусный мужик, скажу вам. Несет от них хуторовым духом. Вонючие чернобривцы с сакурой-смесь, побеждает запах чернобривцев. Будь я женщиной -даже за деньги бы не... сажала с ними сакуру.

Слідчий 2010-11-14 / 20:43:00
Через пару днів побачимо скільки Ратушняк з Майочиком приписок зробив,та скільки вкрав грошей з бюджету.Потім скільки хто отримає.

2010-11-14 / 19:18:00
Так чий сайт- видно по фотопідбірці! А рожи-то навколо!
Олександре Олександровичу, Ви як туди потрапили, комфортно було?

Fnm 2010-11-14 / 18:52:00
Сакури можна саджати і осінню і весною - для садовода видно любителя.
Для аноніма - там інтелігентів було більше, ніж у будь-кого при попередній владі. Вони тому й перемогли, що зробили ставку на відомих та інтелігентних в Ужгороді людей, проте щоб їх здобутки не використали ті які й пальцем нічого не торкнулись. Це ж часто так буває. А Солонтаю нічого не буде, нехай вертається в Київ, де був всі 4 роки, а напередодні виборів згадав, що можна балатуватись в облраду.
_________________________________________

+ 100000000000!!!!!

Оля 2010-11-14 / 11:02:00
Сакури можна саджати і осінню і весною - для садовода видно любителя.
Для аноніма - там інтелігентів було більше, ніж у будь-кого при попередній владі. Вони тому й перемогли, що зробили ставку на відомих та інтелігентних в Ужгороді людей, проте щоб їх здобутки не використали ті які й пальцем нічого не торкнулись. Це ж часто так буває. А Солонтаю нічого не буде, нехай вертається в Київ, де був всі 4 роки, а напередодні виборів згадав, що можна балатуватись в облраду.

2010-11-14 / 03:31:00
"--- самотужки копали..." зэковские морды, ни одного интеллица, все хацапетовский сброд , самотужки...голубая кровь не вскипела от переутомления?

САДОВОД 2010-11-13 / 19:44:00
Сакури сажають весною! А оце показуха. ТАК уже для показухи раз " сажав" цвітущу сакуру в маї " великий маценат" Андріїв А. Є.

Рата в шоці! 2010-11-13 / 19:37:00
Збудував проспект для того щоб Балога з Погореловим мали де сакури посадити.. :))))

МК 2010-11-13 / 19:35:00
Сумніваюсь, що він на когось ставку робив, і ще треба подумати хто кого використав, по моему в ..авні зараз всі, крім нього.

А те ще він без депутатства ці 5 років не пропаде, це точно.

сорри 2010-11-13 / 17:01:00
Пана Солонтая шкода, але мав би розуміти, що Ледида і Ко, на яких він зробив ставку, його просто використовували, і тепер, використаного, викинули. Точно так буде і з використанням його Ратушняком.

І ще. Я більш, аніж переконаний, що якщо б Солонтаєві, волею обставин, довелося б (скажімо, заради влади, яку він так любить :) ) опинитися по інший бік барикад, то він би був точно таким ярим балогівцем, як тепер - антибалогівцем. Принципи і політичні переконання тут нідочого... :)

рома 2010-11-13 / 16:10:00
Сашка Солонтая шкода! Ех, знов ті балоги-ледиди все замутили з тими чучками-щадеями! шкода хлопця, був би хорошим депутатом.

Саша 2010-11-13 / 15:35:00
22222 - ви язви. Хлопці молодці, так тримати!

22222 2010-11-13 / 14:04:00
і чия вже кров полилась кого зарубав Балога сокиру тримає впевнено профффесіонап

-- 2010-11-13 / 13:27:00

ух ти. Ледида з маленької букви? супер!


А чо, ніззя? Ми не члени Партії регіонів:).


Дякуємо за зауваження. Адмін

11111 2010-11-13 / 13:01:00
вже раз там погорелов туї саджав
не прижилася ні одна

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини