Цим рішенням було заборонено встановлювати гральні апарати, які в народі іменують “свічка” та “ромашка”, на вулицях, у людних місцях, біля шкіл тощо.
Та ба, власники автоматів абсолютно не зважали на рішення влади, й далі наживаючись на найбідніших верствах суспільства (пенсіонерах, “бомжах”, підлітках), які в основному й попадаються з наївним бажанням миттєво розбагатіти на приціл “одноруких бандитів”.
І от до справи підключилась міліція. Спершу працівники ДСБЕЗ спільно з прокуратурою здійснили рейд по гральних закладах у приміщеннях. Там виявлено цілий ряд порушень: відсутність номерів на апаратах, робота у нічний час (це категорично заборонено, хоча більшість так і працює), відсутність договорів із працівниками про найм на роботу тощо.
А днями взялись за “ромашки” та “свічки”. За інформацією Ужгородського МВ УМВС, таких в обласному центрі Закарпаття нараховується близько чотирьох десятків (інша цифра—близько півсотні). Точної їхньої кількості ніхто не знає, бо власники більшості апаратів не зареєстровані як суб”єкти підприємницької діяльності.
Згідно з розпорядженням керівництва Ужгородського міськвідділу, про впорядкування розміщення гральних автоматів на території міста, 28-29 березня було здійснено демонтаж гральних автоматів, який виконували працівники управління міського господарства. Міліція ж забезпечувала охорону громадського порядку при цьому.
ЦГЗ УМВС України в Закарпатській області
29 березня 2007р.
Теги: