На пленарному засіданні 19-ї сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Україну представляла делегація Закарпатської області.
За словами голови Закарпатської облради Михайла Кічковського, схвалення документів щодо сталого розвитку гірських регіонів, дозволить країнам Карпатського регіону спільно вирішувати екологічні та соціально-економічні проблеми гірських територій, залучаючи для цього кошти Євросоюзу та відповідних міжнародних організацій. Для цього місцевим та регіональним органам влади нададуть більше повноважень для транскордонного та міжрегіонального співробітництва.
Не виключено, що саме в Закарпатті, де власне народилася ідея сталого господарювання, створять міжнародну організацію, яка візьме на себе роль організатора і контролю виконання рішень щодо сталого розвитку Карпат.
Ідея об'єднати зусилля заради порятунку найбільшого гірського масиву Європи, визріла в стінах Закарпатської облради понад три роки тому. Спочатку проблеми сталого розвитку гірських регіонів обговорили на місцевому рівні. Потім залучили міжнародних експертів та науковців з різних країн світу. Їхні пропозиції і стали основою Резолюції і Рекомендацій з питань сталого розвитку Карпат, яку й затвердив Конгрес регіональних влад Ради Європи.
Тепер на Закарпатті готуються втілювати в життя задумане. До роботи, після відповідного рішення уряду, візьмуться галузеві міністерства. У планах перетворити цей гірський масив на потужний туристично-рекреаційний центр Європи, зберігши при цьому природні ресурси.
Володимир 2010-10-29 / 21:51:00
"...Спочатку проблеми сталого розвитку гірських регіонів обговорили на місцевому рівні. Потім залучили міжнародних експертів та науковців з різних країн світу. Їхні пропозиції і стали основою Резолюції і Рекомендацій з питань сталого розвитку Карпат, яку й затвердив Конгрес регіональних влад Ради Європи. Тепер на Закарпатті готуються втілювати в життя задумане. До роботи, після відповідного рішення уряду, візьмуться галузеві міністерства. У планах перетворити цей гірський масив на потужний туристично-рекреаційний центр Європи..."
Обговорення, експертизи, резолюції, рекомендації, конгреси, наради, плани і все бла-бла-бла, бла-бла-бла, бла-бла-бла...
Вийдіть з кабінетів, візьтіть ОДНУ ШТИКОВУ ЛОПАТУ й для початку закопайте при кордоні хоч один ТУРИСТИЧНИЙ (!) вказівник, хоч НА ОДНЕ з тих 7 чудес краю, які самі ж і призначили чи хочаб туристично-рекреаційний об/єкт...
Ну чисто як армійські замполіти - рот закрив і робоче місце пропало.