В Ужгороді проходить європейський форум з транскордонного співробітництва «Діалоги Європейських кордонів» (ФОТО)

26 – 28 жовтня в Ужгороді проходить європейський форум з транскордонного співробітництва за участі представників країн Шенгенської зони та держав, що не входять до неї. Головне мета конференції – розвиток та поглиблення міждержавних відносин задля спільних економічних інтересів.

В Ужгороді проходить європейський форум з транскордонного співробітництва «Діалоги Європейських кордонів» (ФОТО)

Цьогорічний форум "Діалоги Європейських кордонів" став першим, але вже зібрав учасників з 16 країн. Організатори, якими виступають європейські інституції, залучили до співпраці науковців, підприємців, представників влади. Саме вони мають забезпечити основу для ефективного впровадження досвіду країн-сусідів в життя.

Нагадаємо, прикладом європейських прагнень України стало проведення масштабної міжнародної конференції "Сталий Розвиток Карпат", яка відбулась в Ужгороді 8-10 вересня 2010 року. 

Форум "Діалоги Європейських кодонів" продовжиться вже в Словацькій Республіці – 29 жовтня конференцію прийматиме місто Кошіце.

Надія Станів

27 жовтня 2010р.

Теги: форум, транскордонний, конференція, Шенгенський

НОВИНИ: Соціо

16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 2
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
» Всі новини