Павло Чучка зняв свою кандидатуру з виборів на посаду мера Ужгорода

Як щойно стало відомо, Павло Чучка зняв свою кандидатуру з виборів на посаду мера Ужгорода.

Павло Чучка зняв свою кандидатуру з виборів на посаду мера Ужгорода

Сьогодні на засіданні ТВК розглядалося звернення Павла Чучки, в якому він виявив бажання зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів на посаду мера Ужгорода. Усі пояснення такому кроку Павло Павлович пообіцяв надати на майбутній прес-конференції. Висунута заява щодо зняття кандидата Павла Чучки, комісією була задоволена.

25 жовтня 2010р.

Теги: Чучка, вибори

Коментарі

АНЦЯ 2010-10-28 / 17:06:00
Полі(!) кілько бы ВАМ треба налити дец новтарышови, убысьте заробили тілько, як заробилисьте за исі выборы !?!?

зневіра 2010-10-26 / 13:25:00
Скільки заплатили? Знімання стає традиційним бізнесом Чучки. Але яку моральність можна чекати від бютівця?

Ну-ну 2010-10-26 / 11:02:00
Був би хорошим мером, а Погорелов - не смішіть мене, таке неотесане і на мера хоче, був він вже мером - а толку?

Нічого не глупо! Чучка знає що Ратушняк з Ледидою будуть знімати його з виборів через суди. 2010-10-26 / 10:53:00
1000% Що злодійській банді Рати залишилось жити 5 днів. :)))

(!) 2010-10-26 / 10:28:00
НУ І ГЛУПО! ОЦЕ ЧУЧКА ТАКИЙ "ПАТРІОТ" УЖГОДОДА!!!

5 днів 14 годин 10 хв :))) 2010-10-26 / 09:49:00
фу-фу, 26.10.2010 09:44
ага!!! продався Чучка Погорєлому!!! фу....
------------------------------------------------------------------
Химинець заспокійся й діставай задоволення... :)))

фу-фу 2010-10-26 / 09:44:00
ага!!! продався Чучка Погорєлому!!! фу....

Павло Павлович вітаю вас! Ви зробили мужній і правильний поступок для звільнення Ужгорода від злодіїв! 2010-10-26 / 09:22:00
.

7247 2010-10-26 / 09:17:00
Чучка -- молодець! Рата -- гудбай!

Трах 2010-10-25 / 23:00:00
Чучку підштовхували регіонали,знаючи його амбіціі,але він своечасно розібрався та зняв свою кандидатуру.

Всьо 2010-10-25 / 23:00:00
Просто ПОГОРЄЛОВ мер

остап 2010-10-25 / 20:52:00
завтра суд, йому дадуть вердикт який забороняє на мера балотуватись

УРА 2010-10-25 / 20:28:00
Тепер Раті кінець - не треба було Ледиді Чучкові судимість давати - тепер би балотувався і від Погорєлова голоси забирав

*** 2010-10-25 / 20:28:00
Поясніть мені темному, навіщо було заявлятися на вибори?

Ну ось і все. Це був останній гвоздь у труну мера Рати! 2010-10-25 / 20:07:00
Серьожа з своєю братвою пакує валізи :)

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 9
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21