Закарпатського "губернатора" відправлять у відставку після виборів

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Ледида після місцевих виборів може бути відправлений у відставку.

Закарпатського "губернатора" відправлять у відставку після виборів

Про це повідомляють джерела "Дзеркала тижня". За їх словами, у відставку "губернатор" буде відправлений, якщо Партія регіонів не зможе отримати більшість у Закарпатській обласній раді за результатами місцевих виборів. Як відзначили джерела "ДТ", "нагорі Олександру Ледиді дали чітко зрозуміти: якщо він і цього разу не "здобуде" облраду, доведеться пакувати валізи".

Олександр Ледида був призначений головою Закарпатської облдержадміністрації в березні 2010 року. Місцевим регіональним відділенням Партії регіонів він керує з 2004 року.

22 жовтня 2010р.

Теги: Ледида, губернатор, відставка

Коментарі

RATA 2010-10-23 / 15:49:00
Спить і бачить себе Ратушняк губернатором - і починає на Ледиду наїзжати. Але вже хай Ледида краще буде - він хоч конфлікти не робить всякі - бо Рата нам з області зробить те, що він зробив з містом

2010-10-23 / 10:13:00
Миколо, "Аналітик" - це той же "КаКа-ліка", що ви перед ним перли розсипаєте?

Микола Староста (Жалива) 2010-10-22 / 23:44:00
Аналітику.. який можна робити аналіз, якщо не проведені кадрові зміни??

Партія Регіонів вирішила бути благородною і не робити кардинальних змін... більшість керівників залишилося з старої команди.... про які результати можна розраховувати, з чиновників які довели країну до економічного краху.

Потрібні радикальні зміни, зміни всієї команди... зміни системи, що Партія Регіонів не робить.

Уже сто карат писав, до ПР прямого відношення я не маю!!! Якщо мій брат там, то нічого не значить!!!

НІЯКИХ ДИВІДЕНДІВ Я З ТОГО НЕ МАЮ!!

Аналітик 2010-10-22 / 21:46:00
Жаливо, Про яку саму роботу ви згадуєти? Про який саботаж? Ви знов вийшли на гору фантазії? Скоро всі закарпатці побачуть плод роботи ваших ПРдунів!

Микола Староста (Жалива) 2010-10-22 / 21:37:00
Аналітик - радуйтеся, што Жалива там не робить, бо начав би з кадрового вопроса... який результат роботи мож чекати уд люди, які роблять на другу політичну силу, они будуть ламати тай тормозити роботу, заниматися саботажом!

Маву наувазі тих що роблять в структурах ОДА і РДА, а побіли до опозиції.

навіть так? 2010-10-22 / 21:30:00
Дивно, що статтю про це пише Славік Галас - вірний журналюга ратівський - звідки йому така інформація може бути відомою?
- Рата починає свою гру - він уже й так 10 років мріє про губернаторство - то ось підганяє хвилю)))

KK 2010-10-22 / 20:44:00
Цікава теорія, але думаю що на закарпатті правдивий донецький також нічого не зробить корісного для ПРдунів. А я думав що Ледида таки і є 'русин' із донечини, на подобі Матвійчука який себе представляє як 'русин' на одесщині??:-)

миша 2010-10-22 / 20:32:00
Та оце, треба все не так! Треба, щоб вони домовились миж собою, як свои, мисни, про 50% на 50%. Губернаторство – выддайте голубим, а руль вид облради ЕЦу. Треба ж дивитись, як Наполеон, в перспективу.
Ну, отримають беспощадну перемогу голуби, а тут з Януковича випаде бзик и вин визьме та нанажене в область своих донецьких, тоди будемо ми вси на зони. И губернаторська власть и облрада будуть пид донецькими.
Треба просто зробить ось так -- хто народився у нечотний день – голосуй за голубих, а в чотний день - за ецов.
Паскудни и ти и други. А природа требуэ ривноваги

Аналітик 2010-10-22 / 18:11:00
А чим 'права рука' Ледиди, Бушка займається? А його брат Жалива? Замість помагати свому няні Ледиди, то займаються не плідними фіглями 'русинства'? Натрафило час для серйозної роботи, а вони займмаються концертами в Мукачеві? Скоро одним віником всі три у повітірі знайдуться!

ПР 2010-10-22 / 17:56:00
Та пришлют нам губернатора из Донецка.

Балогам все равно не грозит вернутся.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"