Та якими б серйозними не були матеріальні збитки, вони – ніщо в порівнянні зі стражданнями двох дітей, що потерпіли від опіків! Проте з відстані сьогодення горе – аматор, мабуть-таки, дякує Господові, що не сталося чогось набагато жахливішого. А ось - іще випадок, з розряду курйозів. Безробітна жителька Мукачева, 53-річна Ольга Фізер, не придумала нічого кращого, як просушити помите волосся у ...духовці. В результаті, отримала серйозні опіки голови.
Згадані випадки ще раз нагадали, що в царині газозабезпечення необхідно працювати системно і послідовно. Випадки вибухів та пожеж, викликані недбалим поводженням як з природним, так і з балонним газом, почастішали й в інших областях України: 26 лютого такий, до прикладу, стався у Кривому Розі, 27-го – у Харкові.
Територіальне управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області провело наради щодо дотримання безпеки газопостачання житлових будинків, підприємств та організацій з керівниками та інженерно-технічними працівниками філій ВАТ “Закарпатгаз”. На 7216 об’єктах установ і організацій, які використовують газ, проведено 1660 обстежень, з яких у 119 випадках газом користуються з порушеннями правил. Особливу увагу було звернено на користування газом у побуті.
На 1 березня поточного року в області газифіковано 229 тисяч 310 квартир. 47 тисяч 761 з них обстежена працівниками ВАТ “Закарпатгаз”. В ході обстежень виявлено 4351 порушення вимог норм безпеки. Територіальне управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області попереджає населення: газ - не тільки „благо цивілізації”, а й небезпечна речовина. Неправильне та недбале поводження з ним призводить до трагічних наслідків та значних матеріальних втрат.. Про це слід пам’ятати, аби не стати жертвою „блакитного палива”.
Віра Туряниця, керівник прес-центру Держгірпромнагляду по Закарпатській області
27 березня 2007р.
Теги: