Реклама B3

У кафе-барах Сваляви, Виноградова та Берегова податківці виявили гральні автомати

Протягом останніх днів працівниками податкової міліції ДПА у Закарпатській області в результаті перевірки отриманої інформації виявлено кілька фактів порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

У кафе-барах Сваляви, Виноградова та Берегова податківці виявили гральні автомати

Як повідомили Закарпаття онлайн в УПМ ДПА у Закарпатській області, у Сваляві було виявлено ігровий зал, який згідно з наданими документами орендує та здійснює в ньому діяльність місцевий приватний підприємець. З дозволу оператора-касира ігрового залу було проведено огляд  приміщення, де виявлено 4 гральні автомати марки "Стінгер", підключені до електромережі. На момент огляду на двох з ігрових автоматів велася азартна гра. Складено протокол огляду місця пригоди та взято пояснення. Товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 32 тис. грн.  вилучено та передано на відповідальне зберігання.

15 гральних автоматів марки "Play and Win", підключених до електромережі, виявили працівники податкової міліції у м.Виноградові. Гральний зал знаходився у підвальному приміщенні одного з кафе-барів райцентру, який орендує місцевий приватний підприємець. На момент огляду на одному з гральних автоматів проводилася азартна гра.

Товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 120 тис. грн. вилучено та передано на відповідальне зберігання.

В одному з кафе-магазинів м.Берегова виявлено 5 непрацюючих гральних апаратів марки "Стіндерс" без будь-яких документів щодо їх походження та власника. Товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 35 тис. грн. вилучено та передано на відповідальне зберігання.
 

04 жовтня 2010р.

Теги: гральні автомати, конфіскували, податківці

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

*** 05.10.2010 / 13:31:00
У Тячів не забудьте завітати

Министер Правды 04.10.2010 / 22:59:00
Жалыво, всё бистренъко в подвал - пока не поздно!

!!! 04.10.2010 / 21:20:00
Не говоря уже об области, то только в Ужгороде почти официально, тоесть с негласного одобрения так называемых крыш в виде руководства милиции, податковой и др. контролирующих органов действует около 30!!! игровых залов. Каждый игровой зал оборудован в среднем от пяти до двадцати игровых аппаратов, с каждого аппарата "крыша" получает по 150$ кешем! Вот сами и посчитайте цену вопроса коррупции после принятия такого бестолкового закона про запрет игрового бизнеса... Раньше эти суммы ишли в бюджет города, а теперь греют душу коррупционерам.
Тоже самое ждет нас и с запретом на продажу алкоголя! Будут продавать по ночам суррогат все кому не лень таксисты, цигане, бабушки и даже ППСники...
Рата красавец! Теперь спокойно будет пулять свой подпольный денатурат с Рио базы без всякой конкуренции и лицензий. :)))

Оля 04.10.2010 / 16:33:00
"Виявили" ті, котрі не башляють бабки

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

19:29
/ 5
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 1
На Рахівщині прострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
00:34
/ 3
У Мукачеві виявили водійку Kia, яка напередодні скоїла ДТП в Ужгороді і втекла Фото новина
21:33
На Закарпатті прикордонник за хабарі сприяв незаконному переправленню "ухилянтів" за кордон Фото новина
16:42
/ 2
Двох закарпатців засудили по 9 років в'язниці з конфіскацією за підпали в Ясіні на замовлення рф
11:21
/ 4
В Ужгороді таксист після конфлікту з пасажирами пошкодив вікна в їх будинку Фото новина
22:18
/ 8
Мешканка Великого Березного уникла покарання за пересилання порнографії у Viber своїм знайомим
21:20
У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів
17:21
В Ужгороді засудженим до громадських робіт дозволили плести маскувальні сітки
16:55
/ 4
Закарпатець намагався без декларування завезти зі Словаччини 140-кілограмовий бронзовий дзвін російського виробництва Фото новина
15:39
У закарпатця в "Дякові" вилучили 139 "непояснених" феєрверків, які він намагався вивезти до Румунії Фото новинаВідео новина
18:10
На Закарпатті викрили ще двох інтернет-поширювачів кремлівської пропаганди Фото новина
16:07
/ 2
20-річний ужгородець обікрав магазин техніки на понад 500 тис. грн Фото новинаВідео новина
15:19
/ 6
Розкриття справи про діяльність шахрайського кол-центру в Ужгороді стало результатом піврічного розслідування правоохоронних структур Чехії та України Фото новинаВідео новина
23:46
/ 1
Справу двох мешканців Рахівщини, які в Ясіні спалили поліцейське авто, передали до суду Фото новина
16:24
/ 1
На Закарпатті священника та диякона УПЦ (МП), затриманих на переправленні "ухилянтів", взяли під варту Фото новина
15:54
50-річному жителю Сваляви повідомила про підозру у вбивстві через необережність
15:13
/ 1
Двоє членів резонансного "міжрайонного" ОЗУ за участі посадовців ТЦК, ВЛК та лікарень, що налагодили схему з "білими квитками" для "ухилянтів", відбулися умовним покаранням
» Всі новини