На Закарпатті іномарка злетіла в воду з моста без поручнів (ФОТО)

Є в Берегові на вулиці Мочолiвськiй міст через канал Верке. Це місце у місцевого населення давно здобуло недобру “славу”. На крутому повороті, особливо в потемках і на слизькій дорозі, там часто злітають з кількаметрової висоти у воду машини. Ситуацію ускладнює й те, що через злочинну недбалість дорожніх служб на самому мосту чомусь відсутня загорожа. Вочевидь, попередню якісь зловмисники украли на металобрухт, а нової чи бодай надійного троса, який би утримував машини, ставити тут не поспішають. Як наслідок -- на “проклятому” мості гинуть люди.

На Закарпатті іномарка злетіла в воду з моста без поручнів (ФОТО)

Цьогоріч у травні, під час весняного паводка, тут впав у воду автомобіль "Жигулі". У салоні, окрім водія, перебували пасажири, серед яких були і діти. На щастя, свідком трагедії тоді став старший лейтенант міліції Іван Фединишинець. Міліціонер, не задумуючись, кинувся у розбурхану воду і врятував людей.

І ось на сумнозвісному місці -- нова пригода. Близько 6-ї години ранку у чергову частину Берегівського райвідділу міліції надійшло тривожне повідомлення. Хтось із перехожих запримітив у воді під мостом колеса машини.

Разом з рятувальниками-"еменесівцями" на Мочолівську вулицю прибула й слідчо-оперативна група райвідділу. Коли рятувальники вантажівкою з допомогою лебідки витягнули з води перекинутий легковик (ним виявилася іномарка "Мiцубiшi-Галант"), то з салону машини випало мертве тіло молодого чоловіка. Особу потерпілого невдовзі встановили -- це був 26-річний житель Берегова Василь. Хлопець -- працював приватним таксистом.

Того фатального ранку він їхав за викликом в одне з ближніх сіл. Був туман, ішов дощ. Таксист раніше вже не раз долав міст через Верке, проте цього разу чомусь "не вписався", виходячи з крутого повороту. Чи швидкість була завелика, чи машину понесло на мокрій дорозі. Наразі невідомо, проте іномарка вилетіла на міст і перекинулася з кількаметрової висоти у канал. Рівень води тут після дощів помітно піднявся, тож машину швидко накрило. Якби вона впала на колеса, водій, мабуть, зміг би вибратися самотужки, однак ситуацію ускладнило те, що в польоті авто перекинулося й приземлилося на дах.

Скоріш за все, за цим фактом буде порушено кримінальну справу, й комусь з посадових осіб нарешті доведеться відповісти за злочинну недбалість. Наразі щоранку через злощасний неогороджений міст їздить шкільний автобус з дітьми. Боронь Боже, аби лихо повторилося.

Ще один автомобіль, цього разу ВАЗ сьомої моделі, перекинувся у воду на Міжгірщині. Автопригода сталася пізно ввечері на автодорозi Хуст-Долина в селі Вучкове. Компанія з трьох молодиків поверталася додому. 22-річний водiй ВАЗа не впорався з керуванням i з'їхав з дороги у річку, аролетівши 15-метрів. Після такого падіння водій та його два пасажири-однолітки, хоч і травмувалися, але дивом залишилися живими. Автомобіль доставили на штрафмайданчик райвідділу міліції. Обставини ДТП з'ясовуються, повідомили Закарпаття онлайн в ВЗГ УМВС України в Закарпатській області.

02 жовтня 2010р.

Теги: міст, іномарка, тіло, мертвий

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:02
/ 1
Під час пожежі в Ужгородській лікарні загинув пацієнт Фото новина
10:28
/ 7
На військових навчаннях помер мобілізований ужгородець, який страждав цукровим діабетом Фото новина
16:02
У Виноградові затримали чоловіка, який з ножем напав на 77-річну жінку та намагався її зґвалтувати
09:03
/ 1
У моторошній ДТП в Чехії загинули троє закарпатців, ще один у реанімації Фото новина
14:19
/ 4
В Ужгороді 24-річний чоловік влаштував стрілянину на пошті під час сварки Фото новина
11:50
У Мукачеві та Павшині рятувальники ліквідували дві пожежі
18:32
/ 6
В Ужгороді у гуртожитку знайшли мертвим 20-річного студента Фото новина
11:36
/ 5
На Закарпатті школяр готував кривавий напад на однокласників у прямому ефірі Фото новина
12:01
/ 2
Закарпатські прикордонники знайшли у горах людські рештки Фото новина
07:06
/ 16
Росіяни вдарили ракетами по американському підприємству в Мукачеві: містян просять закрити вікна і не виходити на вулицю Фото новина
07:29
Рух на Солотвино після сходження з рейок вагонів потяга відновлять в неділю
17:37
У Хусті автомобіль насмерть збив велосипедистку Фото новина
16:35
На Міжгірщині судитимуть чоловіка, який зарізав власного сина Фото новина
13:25
На Закарпатті помер підліток, який підірвався на гранаті Фото новина
14:17
/ 8
На Закарпатті під час несення служби застрелився прикордонник
17:29
На Закарпатті іноземець зірвався на авто у прірву Фото новина
10:17
На Іршавщині знайшли мертвим чоловіка, який зник майже два тижні тому
15:00
/ 1
На Мукачівщині 16-річний хлопець підірвався на гранаті Фото новина
18:55
Унаслідок російського удару по залізничному вокзалу в Сумах: пошкоджено потяг "Харків – Ужгород"
13:30
В Ужгороді біля СТО загорівся автомобіль: водій не встиг доїхати до майстра Фото новина
09:20
Жінку в стані глибокої коми знайшли в лісі на Закарпатті Фото новина
11:23
/ 1
На Рахівщині у річці знайшли тіло чоловіка
13:36
У Рахові двоє підлітків розбилися на мотоциклі: пасажир у реанімації Фото новина
11:18
Трагедія на воді: на Хустщині зі ставка дістали тіло чоловіка
13:43
У Буштині на Тячівщині зіткнулися BMW X6 і Citroen, а у Верхньому Бистрому на Хустщині - Renault і Fiat
» Всі новини