"Евроазієць", якого СБУ звинувачувала у знищенні Тризуба на Говерлі, поскаржився Януковичу на репресії

Активіст «Євразійського союзу молоді» Леонід Савін опублікував відкритий лист до Віктора Януковича, в якому просить президента припинити його переслідування за обвинуваченням у знищенні герба України - Тризуба на горі Говерла в 2007 році.

"Евроазієць", якого СБУ звинувачувала у знищенні Тризуба на Говерлі, поскаржився Януковичу на репресії

"Хоча я в цей час перебував за межами України, ймовірно, був обраний за "козла відпущення", оскільки був координатором Євразійського Союзу Молоді в Україні, члени якого і взяли на себе відповідальність за спилювання тризуба на Говерлі. Проте, СБУ також розповсюдила заяву про те, що насправді ніякого акту вандалізму не було, а був звичайний фотомонтаж, що в черговий раз наочно продемонструвало замовний характер цієї кримінальної справи. У листопаді 2007 р. СБУ розповсюдила чергову заяву про те, що я передав через провідника поїзда до Сімферополя боєприпаси, димові шашки, а також інструкції з організації масових заворушень. Прикордонна служба України виступила з заявою, що спростовує подібний інцидент, що ще раз підтверджує політичний характер репресій щодо моєї персони", - йдеться в заяві Савіна.

"Крім того, органами внутрішніх справ у Сумській області моїй матері Савіній Раїсі Іванівні була видана довідка (№ 113645 від 26.02.2008 р.), що я є злочинцем, що є грубим порушенням принципів судової системи будь-якої правової держави. У зв'язку з подібними безглуздими звинуваченнями, коли явно і цинічно нехтуються міжнародно-правові і конституційні норми про презумпцію невинності людини, я був змушений залишитися на території Російської Федерації, де постійно перебував з березня 2007 р., працюючи у міжнародній неурядовій організації "Євразійський рух" . Рішенням управління ФМС Росії по Ростовській області від 24.12. 2008 р. я був визнаний біженцем", - пише представник ЄСМ.

"Оголошення правоохоронними органами Україною мене в міжнародний розшук призвело до того, що я досі, протягом трьох років, не можу повернутися в рідні краї, де проживає моя старенька мати, брат, а також поховані рідні і близькі.

Прошу Вас поставитися принципово до розслідування факту інсценування правоохоронними органами України "виявлення боєприпасів" у камері схову на вокзалі м. Сімферополь, провести за цим фактом ретельне службове розслідування і покарати осіб, які займаються фальсифікацією "доказів" і матеріалів для кримінальної справи. А також закрити інші замовні кримінальні справи, пов'язані з політичною ситуацією в Україні ", - пропонує Савін Януковичу.

Новий регіон

01 жовтня 2010р.

Теги: вандал, українофобія, Янукович, ЄСМ

НОВИНИ: Кримінал

13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 3
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
» Всі новини