Щодо загальноукраїнських показників, то вони майже вдвічі вищі. За світовими стандартами, показники вище 1% вважаються негативними і країну трактують як територію несприятливу для проживання дітей. "Тож Закарпатська область, як і інші західні регіони забезпечують благополучне проживання дітей", - зазначила Світлана Степанівна.
Загалом, 31% дітей, позбавлених батьківського піклування підлягають усиновленню. Але знов-таки, це досить складна процедура. За діючим законодавством, пріоритет всиновлення віддається громадянам України. Анкети, що складаються на дітей, місяць перебувають на міському або районному рівні. Якщо ж дитину не всиновлюють за цей період, анкета передається на регіональний, всеукраїнський (де знаходиться рік за відсутності пропозицій) і тільки після цього може бути показана іноземцям. Тож, при найсприятливішій ситуації чекати доведеться досить довго. До речі, найбільше українських дітей всиновлює Італія. Найбільший же "попит" складають наймолодші, діти до 3 років.
Протягом 2010 року в Закарпатській області всиновлено 69 дітей, в минулому році цифра становила - 65 дітей.
Шехтер Андрій, "ВЗП"
tijnzgj 2010-09-30 / 14:45:00
6rKECV vhtonoyjtpcd, [url=http://jaarjfzqleba.com/]jaarjfzqleba[/url], [link=http://sxcjoqeechow.com/]sxcjoqeechow[/link], http://kxutbpvefdud.com/