Ужгородські Королева світу та Містер Україна долучились до благодійного проекту

29 вересня у столичному концерт-холі CRYSTAL HALL відбувся благодійний вечір «Зірки дарують перший подих» у рамках проекту «Подих Життя» благодійного фонду «Україно! Я за тебе».

«Королева світу 2009» Вероніка Вовчук
«Королева світу 2009» Вероніка Вовчук

В рамках вечора пройшов яскравий концерт від гурту С.К.А.Й, Макса Барських, гурту СМС, Бориса Апрєля, Андрія Кіше, аукціон з цікавими і креативними лотами від спонсорів та зірок, запальна дискотека від DJ Move, DJ Danny Boy, DJ Lutique, DJ Eva.

Почесними гостями вечора булиВлад Яма, Валерій Харчішин (гурт Друга Ріка) і двоє наших земляків – "Королева світу 2009" Вероніка Вовчук та  "Містер Україна 2010" Петро Мацак

Метою благодійного проекту "Подих життя" був збір коштів для благодійної допомоги неонатологічному відділенню лікарні ОХМАТДИТ у вигляді апарату штучної вентиляції легень для новонароджених з екстремально низькою вагою. Вартість одного такого апарату – 18 000 у.о. Один такий апарат може врятувати життя близько 120 новонароджених на рік! Згідно зі статистикою кількість дітей з інших міст у лікарні ОХМАТДИТ доходила до 68%. Зараз у неонатологічному відділенні лікарні перебувають близько 400 немовлят з усієї України, з яких 94% життєво потребують апарат ШВЛ.

"Містер Україна 2010" Петро Мацак

Організатори доброчинної вечірки поставили за найближчу мету зібрати необхідну суму за три місяці і вже у листопаді закупити АШВЛ для лікарні ОХМАТДИТ.

Як зауважив "Містер Україна 2010" Петро Мацак, "долучитися до цієї акції спонукало те, що статистика хворих дітей по Україні  вражає. Думаю проведення таких заходів є доречним, адже ми допомагаємо тим, хто вже через декілька років творитиме майбутнє нашого краю. Відрадним є те, що зірки шоу-бізнесу намагаються сприяти, а в такий спосіб внести свою непосильну допомогу тим, хто так її потребує. І тому я не зміг залишитись байдужим, аби не взяти участь. Взагалі я керуюся девізом, якому вчили мене рідні, і яке стало моїм кредо: "Допомогти так просто..."

"Королева світу 2009" Вероніка Вовчук зазначила: "Зважаючи на те, що моя місія є примножувати добро та сприяти у допомозі слабким та незахищеним, зокрема дітям, я не змогла залишитись осторонь цього проекту. Раніше долучалась до подібних заходів в Омані та Німеччині. Зовсім нещодавно повернулась з Марокко, де перебувала з благодійною місією. Спільно з американськими колегами допомагали дітям-сиротам та біженцям. Саме тому я зараз тут, разом з артистами, намагатимусь всіляко сприяти цій благородній цілі".

Відеосюжет з конкурсу "Королева світу 2009" в Берліні. Перемогла Вероніка Вовчук

29 вересня 2010р.

Теги: Містер Україна, Петро Мацак, Вероніка Вовчук

Коментарі

Такелбері 04.10.2010 / 11:54:00
Ніка красуня * Петручио теж

дід Вівчун 03.10.2010 / 19:22:00
хехе))
Він на Діму Колдуна змахує !!!

Шеф 30.09.2010 / 20:16:00
тоже мені Стас Пєха в молодості
і Джулія робертс

ericks 30.09.2010 / 20:15:00
молодчинка Петька! я шарю всю дорогу шо ти молодец и э в тебе в голови шось свитле!)

benladen 30.09.2010 / 08:08:00
Красава Петя!

полісмен 30.09.2010 / 02:13:00
молодці ! респектую за таку двіжуху ! діти наше майбутнє ! але піарете себе теж по тємі нормік , молодці шо тут скажеш ! удачі вам.

чифирнуть бы ништяк... 30.09.2010 / 01:36:00
я тупо в шоці....
можна у вас афтограф ?
охохохохоххохохохохооохоххохо !!!!!!!

НОВИНИ: Соціо

18:07
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 2
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
11:10
В Ужгороді прощатимуться із загиблим захисником Едуардом Голяком Фото новина
10:24
У селі Батрадь на Берегівщині прощаються із полеглим воїном Володимиром Сідеєм Фото новина
16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
/ 1
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
15:42
У селі Велика Бакта на Берегівщині попрощалися з померлим захисником Миколою Даніловим Фото новина
11:03
/ 1
На Закарпатті митники вилучили п’ять старовинних листівок з зображенням Адольфа Гітлера Фото новина
20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
/ 1
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
» Всі новини