В Ужгороді відбудеться ярмарка "Золота осінь -2010"

2-3 жовтня в Ужгороді наплощі Ш.Петефі та вулиці Л. Толстого буде проведено традиційний ярмарок "Золота осінь-2010". Як ведеться, у ярмарку візьмуть участь сільськогосподарські товариства, фермерські господарства, приватні підприємства, підприємства переробної і харчової галузі та споживчої кооперації.

В Ужгороді відбудеться ярмарка "Золота осінь -2010"

На "базарі просто неба" будуть представлені у широкому асортименті овочі, фрукти, картопля, плодоовочеві консерви, виноградні і плодоягідних вина, м'ясо-молочна продукція, свіжа риба, продукція громадського харчування, товари непродовольчої групи. Свої товари (сушені гриби, дикоростучі плоди і ягоди, лікарські трави, мед, бочкотара для соління і квашення тощо) також представлять підприємства лісового господарства та інші суб'єкти господарювання.

Для забезпечення функціонування ярмарку у п'ятницю з 18.00 буде перекрито рух на вулиці Л. Толстого. Відкриється рух у неділю ввечері 18.00, повідомив прес-секретар Ужгородської міської ради Олег Подебрій. Він також розповів, що організатори свята очікують гостей із-за меж області та сподіваються на прихильність погоди.

Як повідомили Закарпаття онлайн у відділі ДАІ  в Закарпатській області, у зв'язку із проведенням осіньої ярмарки 2 та 3 жовтня буде перекрито рух транспорту по площі Ш. Петафі та вулиці Л. Толстого.

 

Павло Білецький, "Кліпньюз"

28 вересня 2010р.

Теги: ярмарок, Золота осінь

НОВИНИ: Соціо

16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
19:51
/ 3
Львівський експрокурор Ільницький, що влаштував гучне весілля і переховувався у тещі на горищі, прилаштувався у ТЦК на Закарпатті
18:18
/ 1
На війні з росією поліг Андрій Слищенко з Горбка Мукачівської громади Фото новина
11:37
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Мирославом Лукачем Фото новина
03:31
/ 6
Автодорогу для "Вітропарків" у пралісах "Ужлісу" будуватиме компанія, пов’язана із родиною мера Ужгорода Андріїва Фото новина
» Всі новини