Мукачівській хор здобув гран-прі фестивалю "Сонячні дзвони"

Знаний у Мукачеві хор духовної пісні (фундатор і художний керівник Федір Небесний), якому виявлено високу честь виконувати Гімн Мукачева, віднедавна представляє міський Будинок культури.

Мукачівській хор здобув гран-прі фестивалю "Сонячні дзвони"

А до того цей самобутній колектив 11 років знали як камерний хор духовної музики Мукачево-Ужгородської Православної єпархії. І так вийшло, що на V фестивалі духовно-патріотичної пісні "Сонячні дзвони", що проводиться в Херсонській області біля Чорного моря, мукачівці виступали в двох іпостасях: виконували світську патріотичну пісню від міського Будинку культури і духовну – від Мукачево-Ужгородської православної єпархії.

У фестивалі, метою якого є відродження та популяризація кращих зразків класичної, духовної та патріотичної пісні, цього року взяло участь понад 60 колективів і виконавців не тільки з України, але й Росії, Білорусі. І вперше Західну Україну на цьому фестивалі представляв духовний хор з міста над Латорицею. Учасників привітав і благословив керуючий Херсонською єпархією архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн.

Мукачівський колектив з великим успіхом виконав складні твори "Величаю Тя, Господи!" Артема Веделя, "Миле славослів'я" О.Захарова, "Під Твою милість" Н.Ткаченка і стрілецьку пісню "Ой, у лузі червона калина". І як наслідок вперше за останні роки хор Федора Небесного здобув для Мукачева Гран-прі такого крупного мистецького форуму.

Микола Рішко, "Мукачівська Ратуша"

23 вересня 2010р.

Теги: хор, фестиваль, Сонячні дзвони

НОВИНИ: Соціо

21:32
У четвер у Рахові представлять книжку і фільм про Героя України Олега Куцина
18:22
/ 3
На Рахівщині третю добу шукають 34-річного чоловіка, який зник поблизу Ясіні
17:18
/ 2
Турист із Києва травмувався біля озера Ворожеска на Рахівщині Фото новина
17:12
В Ужгороді у четвер прощатимуться з полеглим Володимиром Жупіком Фото новина
13:18
На Говерлі рятувальники допомогли туристу, який травмував руку та ногу Фото новина
10:24
У Перечині попрощаються із військовослужбовцем Іваном Куштаном Фото новина
09:12
У Малій Розтоці на Хустщині попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Іваном Бричем Фото новина
17:01
На Закарпатті масштабна пожежа сонячних панелей ледь не знищила господарство з худобою Фото новина
14:59
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія Peugeot Фото новина
14:08
/ 1
У Мукачеві 18-річний хлопець пограбував магазин Фото новина
11:16
На Закарпатті знайшли 15-річного хлопця, який зник у лісі Фото новина
09:13
На Закарпатті розшукують неповнолітнього, який загубився в лісі Фото новина
00:56
У Плоскому Потоці Полянської громади попрощаються з Василем Ийдером, що поліг ще в 2023-му під Бахмутом Фото новина
00:34
На війні з росією поліг Василь Михальчич з Красної на Тячівщині Фото новина
16:53
На Мукачівщині попрощаються із полеглим Захисником України Василем Фізером Фото новина
15:41
/ 1
Уперше на Закарпатті кардіохірурги самостійно виконали надскладну операцію Бентала Фото новина
11:04
На Петросі врятували туриста, який травмувався під час походу Фото новина
11:00
У Мукачеві сталася ДТП за участю мотоцикла та легкового автомобіля Фото новина
10:10
В Ужгороді на одній із вулиць тимчасово ускладнений рух через ремонт водогону
18:36
/ 1
В Ужгороді патрульні затримали водія, який перевищив норму алкоголю більш ніж у 11 разів Фото новина
12:10
На війні з рф загинув 30-річний Герой із Чинадійова на Мукачівщині Василь Дзямко Фото новина
22:47
/ 4
Європарламент у своїй резолюції розкритикував побудову вітряків на високогір’ї Карпат
15:17
/ 2
На Закарпатті 13-річний хлопець отримав важкі травми, впавши з електросамоката Фото новина
14:11
На Мукачівщині медики надали допомогу постраждалому в ДТП, випадково ставши свідками аварії Фото новина
12:57
/ 1
На Закарпатті зросла кількість випадків сказу серед тварин
» Всі новини