На Закарпатті затримали злочинців, які викачали з продуктопроводу солярку на 1, 5 мільйона гривень (ДОПОВНЕНО)

На Ужгородщині закарпатські міліціонери виявили, причому вже не вперше, врізку в продуктопровід. Тож було прийнято рішення провести спецоперацію із затримання спритників, причетних до цього злочину.

На Закарпатті затримали злочинців, які викачали з продуктопроводу солярку на 1, 5 мільйона гривень (ДОПОВНЕНО)

О шостій годині ранку працівники управління карного розшуку УМВС разом з бійцями спецпідрозділу "Беркут" під'їхали до однієї з бічних вулиць у с. Барвінок. Там, на невеликій території, знаходився непомітний об'єкт, огороджений високим металевим парканом. Працівники міліції звернули увагу на те, що тут встановлені відеокамери, правда, їх відразу й не побачиш.

Перший заступник начальника УМВС полковник міліції Володимир Шелепець, котрий керував спецоперацією, дав відповідні вказівки своїм підлеглим. Правоохоронці оточили територію і приготувалися до затримання зловмисників. Оскільки ворота ніхто не збирався відчиняти, то міліціонерам довелося долати високу огорожу, що для "беркутівців" - не вперше. Невдовзі вони були вже на території підозрілого об'єкту. Біля вагончика заметушилися два молодики, вочевидь охоронці. Про якийсь опір не могло бути й мови. За мить - на їхніх руках клацнули металеві браслети.

 

Під час санкціонованого обшуку оперативники виявили під цистерною ретельно замаскований відвід, котрий вів до врізки, що знаходилася за 150 метрів від території. Тут був встановлений і шланг високого тиску, прикритий металевими листами. Його протилежний кінець ховався під купою пінопластових листів. Цей об'єкт був оформлений як своєрідна фірма, хоча жодних документів щодо її діяльності затримані не представили. Згаданий вагончик мав ззовні пошарпаний вигляд, але всередині знаходилася дорога сучасна техніка. Крім монітора, на якому фіксувалася картинка відеоспостереження, тут був новенький імпортний телевізор, мікрохвильова піч, опалювальні прилади.

Звернули увагу оперативники і на автомобіль МАН, припаркований неподалік вагончика. Вантажівку вирішили також перевірити. Її кузов був запакований дерев'яними брусками. Але і вони виявилися банальним маскуванням. Під брусками приховувалася цистерна із соляркою.

Проте, як з'ясувалося, це була не єдина точка, звідки спритники качали дармове паливо. Того ж ранку оперативники накрили ще один об'єкт, що дислокувався на території одного з ужгородських підприємств. Коли правоохоронці з'явилися, як то кажуть, на порозі, зловмисники спробували втікати на мікроавтобусі. Та не змогли відірватися від міліції і на півдорозі залишили авто й кинулися навтьоки. Щоправда, далеко втекти їм не вдалося...

Ця точка, встановили працівники міліції, була перевалочною базою, де збували привезену солярку клієнтам. Тут у землі знаходилися замасковані цистерни, куди зливали паливо, а з боку під парканом були викладені великі пластмасові баки. Звісно, і на цей об'єкт не знайшлося жодних документів. До речі, і тут знаходився вагончик, подібний до попереднього, який господарі облаштували за останнім словом техніки. Загалом вилучили понад 82 тонни краденої солярки та майна зловмисників на суму близько 1,5 мільйона гривень.

- Наразі затримано п'ять осіб, -- розповідає начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Віктор Русин. – Вирішується питання про порушення кримінальної справи. Варто сказати, що цю врізку наші оперативники "вираховували" тривалий час. Коли вони мали на руках усю необхідну інформацію, то вирішили накрити цю "точку". Не виключено, що під час подальшого розслідування можуть "випливти" й інші цікаві факти, які стосуються цієї справи.

Іван Ладжун, ВЗГ УМВС України в Закарпатській області

17 вересня 2010р.

Теги:

НОВИНИ: Кримінал

15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 12
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
» Всі новини