Відбулася чергова сесія Ужгородської міськради

Сьогодні депутати Ужородської міської ради зібралися на двадцять шосте пленарне засідання чергової V сесії Ужгородської міської ради V скликання. На сесії розглянуто ряд важливих питать життєдіяльності міької громади.

Відбулася чергова сесія Ужгородської міськради

Так більшістю депутатів принято рішення "Про зміни до бюджету міста на 2010 рік" та  внесено зміни до "Програми економічного і соціального розвитку міста на 2010 рік". Депутати також створили комісію з з добробуту та формування переліку земельних ділянок, які виставляються на продаж через аукціон, про регулювання земельних відносин тощо.

Не обійшли увагою народні обранці і вчорашній теракт, що стався в обласному центрі на вулиці Боженка. Однак, сесія прийняла рішення розглянути це питання у закритому режимі: без присутності журналістів. До слова, на сесії був присутнім прокурор міста Іван Штефанюк, який, без сумніву, інформував депутатів про перебіг слідчих дій. Проте, така інформація в, інтересах слідства, не є публічною.

Між цим депутати заслухали пропозицію свого колеги Олега Лукші про оформлення побратимських стосунків між іспанським містом Вільяреалом та Ужгородом. Депутат розповів, що наразі побратимом цього футбольного полісу є сусіднє словацьке Міхаловце. Якщо ж найближчим часом міські депутати приймуть рішення про "українсько-іспанське" братство, то мер Вільяреала, який якраз перебуває в Ужгороді, обіцяв відповісти взаємністю. Наразі це питання перенесено на наступне засідання.


 

Кліпньюз

17 вересня 2010р.

Теги: сесія, депутати, рішення

НОВИНИ: Соціо

18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 2
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 2
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 3
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
» Всі новини