Товщина стебел конопель, вирощених в центрі Ужгорода, сягала товщини руки дорослого чоловіка

На одному з ужгородських обійсть господар вирощує коноплі. Така інформація надійшла нещодавно працівникам відповідного відділу міліції. Правоохоронці вирішили перевірити правдивість цього повідомлення і в один із суботніх вечорів завітали за вказаною адресою.

Товщина стебел конопель, вирощених в центрі Ужгорода, сягала товщини руки дорослого чоловіка

Господар оселі, 28-річний Людвіг, явно не очікував гостей з ОВС, бо не встиг приховати свою "аграрну" діяльність. Як виявилося, молодик розбив перед будинком непогану грядку, де вирощував, при чому давненько і явно не для екзотики, заборонене зілля. Скоріш за все, він не сподівався такого завершення "епопеї" з коноплями, бо рослини встигли вигнати до кількох метрів, а стовбури були завтовшки з руку дорослого чоловіка. На, здавалося б, прості запитання, розгублений молодик відповідав щось незрозуміле. Під час санкціонованого обшуку працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС виявили та вилучили в його оселі також кілька десятків грамів готової до споживання марихуани. Найімовірніше, господар прагнув поставити виготовлення цього диявольського зілля, так би мовити, на конвеєр. На даху він облаштував спеціальне місце для висушування конопель, приготував насіння для майбутнього урожаю. Тому відмовчуватися не було змісту. Людвіг зізнався: він уже чотири роки систематично вживає марихуану. Стверджував, нібито без "наркоти" вже не може. Це скидалося на правду, принаймні зовнішній вигляд підтверджував слова господаря.

Вилучений канабіс довелося вивозити двома легковиками. А подальшу розмову із затриманим правоохоронці продовжили у міліцейському кабінеті. За словами ужгородця, він ужив усіх необхідних заходів, аби захиститися від сторонніх очей. Зокрема, підрізав верхівки досить великих стебел, щоб не побачили сусіди.

-- Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи, – розповідає перший заступник начальника УМВС полковник міліції Володимир Шелепець. – З'ясовується, чи не причетні до цієї історії й інші особи.

ВЗГ УМВС України в Закарпатській області

15 вересня 2010р.

Теги: коноплі, наркотик, марихуана

Коментарі

Громадянка 16.09.2010 / 10:26:00
Оце так ! Деградує суспільство...

Адмін 15.09.2010 / 20:03:00

Коноплі - це, між іншим, технічна КУЛЬТУРА. :) І для того, щоби їх вирощувати до такого розміру, потрібно бути знати КУЛЬТУРУ їх вирощування, тобто агроКУЛЬТУРУ. Я вже не говорю про КУЛЬТУРУ споживання. :) Звідси і рубрика "Культура"... :)


А якщо серйозно, то дякуємо за поправку. Виправилися. Адмін

*** 15.09.2010 / 19:25:00
Во-во) З таким розвитком подій картопля буде дорожча, ніж шмаль

*** 15.09.2010 / 19:24:00
Ахахах))) Культура

Ярослав 15.09.2010 / 18:00:00
Вміють хлопці коли бажають! Якщо б ще й картоплю таку виростили - ціни їм не було б.

1 15.09.2010 / 17:10:00
"Культурна" новина, кажете?

НОВИНИ: Кримінал

10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 5
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 6
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 8
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 5
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
» Всі новини