На закарпатській Свалявщині стартував конкурс коней (ФОТО)

Сьогодні відбувся перший день V-ого Конкурсу коней гуцульської та інших порід. Участь у ньому беруть 40 коней з трьох областей - Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської. Крім гуцульської породи, тут представлені скакуни арабської, новоолександрівської ваговозної, української верхової та австрійської гафлінгер.

На закарпатській Свалявщині стартував конкурс коней (ФОТО)

Програма  змагань  передбачає експертну оцінку, випробування коней та атестацію жеребців для племінного використання. Рівень нервової рівноваги коней оцінюють на спеціально облаштованому іподромі "Гуцульські стежки", що представляє собою гірський маршрут, який складається із 15 натуральних і штучних перешкод. Жвавість, витривалість і рівень фізичної підготовки коня наїзники демонструють у випробуванні на довгу дистанцію 1600 м. Оцінка запряжних якостей здійснюється під час випробування в парокінній запряжці. Конкурс виграє учасник, який набере найбільшу кількість балів за правильне подолання перешкод. Якщо першого дня змагалися жеребці, то наступного (5 вересня) у всій красі себе покажуть кобили та молодняк.

Конкурс коней  проходить на базі Науково-виробничої асоціації "Племконецентр", голова якого  Мирослав Головач є  головним організатором змагань) на території гірськолижного підйомнику поблизу санаторію "Квітка полонини" у селі Солочин Свалявського району.

04 вересня 2010р.

Теги: конкурс, коні, гуцульська породажеребець

НОВИНИ: Соціо

11:25
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
10:57
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Зацариніним Фото новина
21:30
У четвер у Росішці на Рахівщині попрощаються з Героєм, політв'язнем Іваном Мироном, що помер на 97 році життя Фото новина
» Всі новини