На Закарпатті невідомі в масках спалили взуттєвий цех ТОВ "Кромо Піелмо Україна" (ФОТО)

Вночі першого вересня невідомі зловмисники спалили взуттєвий цех ТОВ "Кромо Піелмо Україна" в селі Рокосово Хустського району. Підприємство зазнало збитків на 200 тисяч євро.

На Закарпатті невідомі в масках спалили взуттєвий цех ТОВ "Кромо Піелмо Україна" (ФОТО)

Причина підпалу керівництву підприємства наразі невідома, ведеться розслідування правоохоронними органами. Генеральний директор Семензато Реніо зібрав на місці події журналістів, щоб проінформувати громадськість. Це на його думку допоможе знайти винуватців підпалу.

Директор розповів, що ворогів і серйозних конкурентів у підприємства немає, працівники (яких більше ста) вчасно отримують зарплату, рівень якої найвищий по району. Тому хто міг вчинити таке він навіть не здогадується, адже до цього ніяких загроз не було. Тим більше, що підприємство дотримується всіх законів України і працює чесно.

Цех підприємства, на якому виготовляють заготовки взуття для мотокросу, обладнаний у приміщенні колишнього колгоспного корівника. Італійські бізнесмени орендували його три роки тому у місцевого приватного підприємця. Ще кілька подібних будівель у селі просто розвалюються. Поки що Семензато Реніо не збирається ліквідовувати свій бізнес на Україні, впродовж 10 днів цех перенесуть у сусіднє приміщення, яке повинно було відкритися для збільшення виробничих потужностей.
 
У ніч, коли сталося лихо в цеху знаходилася літня жінка-сторож. Вона не змогла зупинити двох злочинців у масках , які облили приміщення бензином, підпалили і втекли. Не зважаючи на шок, жінка вчасно викликала пожежників і будівля вціліла. Обгоріло обладнання підприємства, знищена електропроводка та запаси сировини. Дивує наївність італійців, що не подбали про більш серйозну охорону свого виробництва.
 
Можливо, збитки від пожежі покриє страхова компанія, але якою б не була причина підпалу, така подія може значно знизити привабливість Закарпаття для іноземних інвесторів.

Крістіна Шершун, "Вся Закарпатська Правда"

03 вересня 2010р.

Теги: Рокосово, пожежа, Кромо Піелмо Україна

Коментарі

expert 04.09.2010 / 00:35:00
рэкет наверно

НОВИНИ: Кримінал

14:46
/ 1
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 1
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
/ 2
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
» Всі новини