Кузьма «Скрябін» презентував в Ужгороді фестиваль «BEREG FEST 2010»

В Ужгородському прес-клубі за участі Кузьми "Скрябіна" відбулася прес-конференція оргкомітету 47-го Міжнародного фестивалю «Дружба без кордонів», який цього року отримав нову назву – «BEREG FEST», символіку та оновлену програму, в основу яких покладені багаті традиції та історія гостинного краю.

Кузьма «Скрябін» презентував в Ужгороді фестиваль «BEREG FEST 2010»

Організатори найдавнішого фестивалю Закарпаття презентували нову концепцію фестивалю, його нову символіку, представили програму цьогорічного дійства. Спеціальним гостем фестивалю цього року буде гурт "Скрябін", лідер якого – Андрій Кузьменко також взяв участь у прес-конференції.

Володимир Гвоздьо, голова оргкомітету фестивалю, керівник маркетинг-студії "АРТРЕК" розповів, що фестиваль "BEREG FEST 2010" відбудеться 25-26 вересня, вже 47 раз (фест засновано 1963 року у рамках святкування днів добросусідства між Українською РСР та Угорщиною). За його словами, головними родзинками свята стане урочиста костюмована хода та інтерактивне шоу "Старі традиції у новому тисячолітті". Зокрема, буде відновлено традицію першого віджимання винограду з нового врожаю незайманими дівчатами у винних діжках.

На гостей чекає і яскраве лицарське шоу з міні-турніром та активним  конкурсами і святковим посвяченням у лицарі найвправніших учасників.
 
"Фестиваль свідомо не прив'язувався до гастрономічних, природних чи ремісничих "фішок" Закарпаття. Концепція фестивалю – не у культивуванні однієї, нехай дуже екзотичної й смачної страви, напою чи культури, або ремесла. Його концепція – спільне збереження пам'яті про своє коріння, традиції, історію краю", — сказав В. Гвоздьо.
 
"З любов'ю запрошуємо Вас на BEREG FEST", – виголосив Андрій Кузьменко угорською на початку свого виступу. Як пообіцяв артист усім присутнім, для "BEREG FEST" він підготує окрему концертну програму: "Я ще не знаю, як воно буде, буду ще над цим усім заморочуватися. Обіцяю, спеціально сяду і продумаю, як воно має виглядати. Тобто не хочеться, щоб це був середньостатистичний концерт "Скрябіна": прийшли – лупанули 15 хітів, які знають всі. Хочеться додати щось нехарактерне і нетипове для групи, щоб виступ на "BEREG FESTі" запам'ятався усім".

"Я давно хотів побувати на Берегівському фестивалі, бо слава про нього накривала Україну довший час. Мене тішить той факт, що із Закарпаттям, особливо останнім часом, маю тісний контакт. Ця область абсолютно відрізняється від решти території України, люди на концертах здатні сприймати щось таке, що вибивається із загальної маси. Тобто можна вийти за рамки того, що транслюється на радіо і телебаченні", — сказав Кузьма.

Розповідаючи власні враження про Закарпаття, Андрій Кузьменко зізнався: "Страшно люблю бограч. Маю тут улюблені місця, одне з них  — Невицький замок, а також Лумшори".

Щодо програми "BEREG FEST 2010", то, окрім іменитих гостей (гурти "Скрябін", "Брати Борисенки", "МС Hower") тут виступатимуть і колективи художньої самодіяльності. За давньою традицією відбудеться фінальний матч за Кубок Берегівщини з футболу. Разом з тим буде започатковано розіграш спеціального призу та кубку з міні-футболу "Bereg fest Open" серед дитячих команд. На бажаючих помірятися силою чекатиме і відкритий чемпіонат Берегівщини із армрестлінгу серед чоловіків та жінок.
 
Окрему програму організатори підготували для найменших гостей фестивалю. На них чекає шоу мильних бульбашок, міні-спектаклі, веселі клоуни, дитячі майданчики, аква-грим, шоколадний фонтан з ласощами і повітряні змії. Кожна дитина зможе долучитися до творення нової традиції фестивалю – урочистого запуску на повітряних кульках талісману свята з власними побажаннями та звертаннями до своїх друзів.

На шанувальників активного відпочинку чекатимуть тенісні корти, баскетбольний та волейбольний спортивні майданчики, квадроцикли і майданчик для пейнт-болу.
Шоу-балет "Fire Fly" продемонструє видовищні бої на вогняних мечах.

Володимир Гвоздьо розповів також, що гостей фестивалю поселятимуть у сільських садибах для популяризації можливостей Берегівського району у розвитку сільського зеленого туризму.

30 серпня 2010р.

Теги: Кузьма, Скрябін, фестиваль, Bereg fest 2010

НОВИНИ: Соціо

15:15
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 5
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 8
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
» Всі новини