Закарпатська сім'я вирушить до Аргентини на зйомки "Сімейний розмір",

19 серпня відбувся перший етап кастингу шоу телеканалу "Інтер" "Сімейний розмір", присвяченого пригодам українських родин у незвичайному будинку велетня. У кастингу взяли участь 22 родини з різних куточків України. Відбір учасників ще продовжується, подати заявку бажаючі можуть до 25 серпня.

Перший етап кастингу проходив у найменшому "місті" України - парку "Київ у мініатюрі", який знаходиться в мальовничому місці на березі Дніпра у Гідропарку. У міні-Києві є свій міні-Хрещатик, залізничний вокзал, будівля оперного театру і філармонії, а міні-Дніпро перетинають чотири головних мости: Московський, Пішохідний, Метро і Південний. Своєю різноманітною колекцією будівель і споруд в масштабі 1:33 парк презентує нашу столицю з її найбільш відомими і важливими пам'ятками.

Серед мініатюрних будівель учасники кастингу відчували себе справжніми Гулліверами! А деяким щасливчикам пощастить відчути всю красу контрасту на знімальному майданчику у Буенос-Айресі. Ну, а поки претенденти трудилися над малюнками для психологічних тестів, представляли перед камерою свої дружні команди і фотографувалися.

Ініціаторами участі в божевільній аргентинській авантюрі в багатьох сім'ях стали дітки, їм найбільше хочеться потрапити до казкового будинку з гігантськими іграшками, відчути всі принади такої пригоди. Їх не лякає навіть той факт, що доведеться надолужувати пропущений навчальний матеріал, адже зйомки проекту відбудуться у вересні.

- Вчителі моєї дочки не будуть проти відпустити її на три тижні до Аргентини, - говорить мама Анжеліки Кампов із Закарпаття, до речі, теж - Анжеліка. - Наша донька дуже розумна, в 11 років вона вже йде у 7 клас, тобто стрибає на дві сходинки вище, ніж її однолітки. Отже я зовсім не переживаю - їй вдасться легко наздогнати своїх однокласників.

- Це моя ідея взяти участь у кастингу, - ділиться Анжеліка-молодша, - ми з двоюрідною сестрою Веронікою багато дивимося телевізор і коли побачили на "Інтері" ролик про проект - дуже вже він запал нам у душу. Хочу в Аргентину, своїми очима побачити величезну пральну машинку, яку показували по телевізору!

Біля мініатюрного Хрещатика всі сім'ї презентували свої речівки, з якими вони готові битися з Аргентинською гігантоманією. Девіз сім'ї Кампов: "До Аргентини ми рвемося, нікому не здамося!"

Що ж, побажаємо їм удачі, а також нагадуємо, що кожного дня на сайті проекту "Сімейний розмір" з'являються анкети нових учасників та їх відео-презентації. Не пропустіть і ви свій шанс! Доведіть, що саме ваша сім'я гідна виграти нову квартиру. Поспішайте взяти участь у кастингу нового проекту "Інтера" "Сімейний розмір".

Умови відбору: Учасником нового розважального шоу може стати будь-яка українська сім'я - тато, мама, двоє діток, яка пройде кастинг. Щоб подати заявку на участь у всеукраїнському відборі, слід заповнити анкету на офіційному сайті проекту та надіслати короткий відеоролик про вашу сім'ю.

19 серпня 2010р.

Теги: шоу, Сімейний розмір, Інтер

НОВИНИ: Соціо

13:13
/ 2
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 4
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 20
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 3
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
12:16
Подорож Стежками Довбуша: екоосвітня програма в Карпатах для школярів
11:19
На війні з росією поліг воїн із села Бакош на Берегівщині Василь Хіміч Фото новина
» Всі новини