У вагоні з залізною рудою чопські прикордонники виявили безакцизні сигарети

Вчора на Закарпатті прикордонниками відділу прикордонної служби «Чоп» Чопського прикордонного загону за допомогою випереджувальної інформації, припинено спробу незаконного переміщення через українсько-словацький державний кордон підакцизних сигарет.

Як повідомив Закарпаття онлайн начальник прес-служби, прес-секретар начальника загону, старший лейтенант Сергій Бровко, 19 серпня  близько першої  години вечора, до міжнародного  залізничного пункту пропуску  "Страж" прибув поїзд № 3703 сполученням "Чоп-Чіерна над Тисою", який слідував на виїзд з України. Виходячи з випереджувальної інформації, про можливе незаконне переміщення тютюнових виробів через державний кордон, охоронцями кордону було прийнято рішення здійснити поглиблений огляд.

В результаті огляду за допомогою оглядових щупів  спільно-оглядовою групою у на піввагоні  №60729308  із вантажем  залізна руда  "окатиш", виявлено без акцизні цигарки марки " Джин Лінг ", в кількості  2000 пачок на загальну суму 8991 гривень, що були упаковані у картонних  коробках  з під цигарок  "Мальборо", "Кемел","Честерфілд",та  покриті чорною не прозорою плівкою.

20 серпня 2010р.

Теги: сигарети, вагон, руда, прикордонники

НОВИНИ: Кримінал

14:52
/ 5
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
» Всі новини