Закарпатський Держгірпромнагляд завершив розслідування причин травмування на меблевій фабриці «Тур’янка»

Управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області завершило спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 16 липня на ТОВ «Меблева фабрика «Тур’янка» із помічником верстатника Іваном Мешком та охоронцем Борисом Твороговим.

Закарпатський Держгірпромнагляд завершив розслідування причин травмування на меблевій фабриці «Тур’янка»

Як повідомили Закарпаття олнлайн в Управлінні по Держгірпромнагляду по Закарпатській області,  комісія зі спеціального розслідування групового нещасного випадку  встановила: трагедія на ТОВ "Меблева фабрика "Тур'янка", що призвела до травмування двох працівників підприємства (одного з них - смертельно),  сталася  під час виконання ними трудових обов'язків. Випадок, згідно з висновком комісії,  вважається пов'язаним з виробництвом, на кожного потерпілого складено акти  форми Н-1. Стався він з причин організаційного характеру: через порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів,  трудової та виробничої дисципліни, недосконалість системи  управління  охороною  праці.

Комісія визначила й осіб, котрі допустили порушення вимог законодавчих та нормативних актів з охорони праці, що призвели до групового нещасного випадку. Помічник верстатника ТОВ "Меблева фабрика "Тур'янка" Іван Мешко, без відповідної кваліфікаційної  підготовки й  отримання завдання від керівника підприємства на вивіз відходів з території,  сів за кермо електронавантажувача, виїхав на майданчик з нерівним покриттям та, не дотримуючись вимог безпеки під час експлуатації останнього, розпочав проведення операцій на ухилі. Директор ТОВ "Меблева фабрика "Тур'янка" Михайло Варга не здійснив належного контролю за додержанням працівником технологічних процесів, правил поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, виконанням робіт відповідно до вимог з охорони праці та  не  вжив достатніх заходів  проти будь – якого випадкового або недозволеного переміщення навантажувача. 

Управлінням організовано проведення позапланової перевірки дотримання законодавства про охорону праці на ТОВ "Меблева фабрика "Тур'янка". На момент перевірки на підприємстві не призначено фахівця служби охорони праці та відповідального за електрогосподарство по підприємству. Працівники, які виконують роботи з підвищеною небезпекою, не пройшли спеціальне навчання та перевірку знань з питань охорони праці.  Керівник підприємства не одержав дозвіл на виконання робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки від Держгірпромнагляду.

Довідка: ТОВ "Меблева фабрика "Тур'янка"  знаходиться в с.Тур'я – Ремети  Перечинського району, вул.Радванка,38 а.  Підприємство спеціалізується на виробництві меблів для сидіння (стільців). Основний вид діяльності за КВЕД – 36.11.0. :  Груповий нещасний випадок у ТОВ  "Меблева фабрика "Тур'янка", в якому потерпів 51-річний охоронець Борис Творогов та загинув36-річний помічник верстатника Іван Мешко, на утриманні якого перебувало двоє  неповнолітніх дітей, стався під час вивезення сміття з території підприємства з допомогою електронавантажувача. На похилому майданчику останній з контейнером сміття перевернувся, внаслідок чого помічник верстатника отримав травми несумісні з життям. Охоронець отримав важку травму ноги в результаті падіння контейнера зі сміттям.

19 серпня 2010р.

Теги: меблевий, Тур'янка, травмування

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:40
У Сіднеї під час теракту на святкуванні Хануки загинув ужгородець Тібор Віцен Фото новина
14:37
Стало відомо ім’я 15-річної дівчини, яка загинула вчора у ДТП на Хустщині Фото новина
13:31
У Великій Доброні вночі горів житловий будинок Фото новина
12:26
/ 15
Закарпатська волонтерка Власта Рейпеші заявила про погрози та переслідування з боку керівництва обласного ТЦК
11:20
В селі Загаття під час пожежі травмувався підліток
10:15
На Хустщині легковик із підлітками врізався у вантажівку Фото новина
10:01
У Порошкові рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку
18:02
У селі Бедевля на Тячівщині в ДТП загинув 68-річний чоловік Фото новина
10:19
18-річного хлопця затиснуло між колесами навантажувача в Ужгороді Фото новина
12:20
У Берегові спалахнув ресторан
09:00
/ 3
На Закарпатті ліквідували масштабну пожежу на території Свято-Покровського монастиря Фото новина
14:49
Бригада екстреної медичної допомоги врятувала ужгородку із зупинкою серця
11:32
/ 1
На Закарпатті медики встигли на пологи попри темряву та розмиту дорогу
17:58
/ 1
BMW зайнявся просто на парковці в Мукачеві Фото новина
13:22
На Мукачівщині під час пожежі врятували подружжя літнього віку Фото новина
15:40
/ 1
В Ужгороді горіла сауна спортивно-розважального комплексу Maximus Фото новина
13:34
На Закарпатті зафіксували нічний землетрус Фото новина
12:07
У Сільці під колесами легковика загинув 75-річний велосипедист Фото новина
10:53
На Закарпатті дитина отримала важку травму повіки під час гри із сокирою Фото новина
17:27
/ 1
На Рахівщині загинув 17-річний мотоцикліст, врізавшись у бетонний водовідлив Фото новина
16:27
/ 1
У Сускові автомобіль на смерть збив 53-річну жінку-пішохода Фото новина
14:59
У Хусті рятувальники оперативно загасили пожежу біля житлового будинку Фото новина
10:16
У Тересві ледь не згорів двоповерховий житловий будинок Фото новина
11:20
50-річна жінка загинула внаслідок пожежі в Ужгороді
15:06
На Хустщині під час руху загорівся КАМАЗ Фото новина
» Всі новини