Черновецькому хочуть запропонувати головну роль в українській екранізації Зоряних воєн

Генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф у своєму інтерв'ю газеті Сегодня сказав, що незабаром має намір запропонувати меру Києва Леоніду Черновецькому головну роль в українській екранізації популярного фільму Зоряні війни.

Черновецькому хочуть запропонувати головну роль в українській екранізації Зоряних воєн

"Я б хотів, щоб Леонід Михайлович зіграв роль головного героя Люка Скайвокера, щоб він рятував галактику від зла. Спеціально шукаю під цей фільм спонсорів, так що як тільки, так відразу ж звернуся до Черновецького з пропозицією", - сказав виданню Бенкендорф.

Бенкендорф також зазначив, що гонорар Черновецькому за гру у кінострічці він не обіцяє, при цьому додавши, що "переконав би мера зіграти просто так, для підвищення рейтингу", пише видання. А у випадку, якщо Черновецький почне розмовляти українською мовою, Єгор Бенкендорф готовий запросити його на роботу на Перший національний, пише Сегодня.

Бенкендорф: Я б хотів, щоб Леонід Михайлович зіграв роль головного героя Люка Скайвокера, щоб він рятував галактику від зла. Спеціально шукаю під цей фільм спонсорів, так що як тільки, так відразу ж звернуся до Черновецького з пропозицією
"Леонід Михайлович дивовижна людина, яка знаходить будь-якого глядача. Його дивляться всі - і той, хто любить, і той, хто ні. Так що його можна брати на будь-який проект, і це буде бомба! З величезним рейтингом! Я це добре розумію, так що, якщо б він погодився, я б навіть окремо для нього створив телепрограму або шоу ", - сказав Бенкендорф.

Нагадаємо, в червні минулого року Черновецького запросили зніматися в документальному фільмі про життя знаменитого фізика Льва Ландау. Столичний мер повинен був зіграти одного з соратників фізика або навіть його вчителя. Але задіяти Черновецького у фільмі не вдалося.

"Нам тоді так і не надійшло конкретної і виразної пропозиції про роль у стрічці. Ось Леонід Михайлович і не знявся", - пояснила нам радник Черновецького Марта Гримська.

Корреспондент

13 серпня 2010р.

Теги: фільм, Зоряні війни, роль, Черновецький

НОВИНИ: Різне

17:31
ЄС не даватиме захист українцям, які втікають від служби – попереднє рішення
14:05
Підшивка карниза - для чого потрібні панелі
01:05
Дистанційна освіта для родин Закарпаття - навчання без прив'язки до адреси
10:59
Наматрацник та топер - у чому різниця і що обрати
12:02
Хірургічні моторні системи - точність, продуктивність і сучасні можливості
11:40
Новобудови в регіонах - як покупцю оцінити девелопера до першого внеску
23:51
Як працюють інсектициди. Їхні види
23:48
Як обрати ідеальне розкладне крісло - поєднання комфорту, стилю та економії простору
17:57
Футболка, яка працює на бізнес, або Чому брендований одяг є важливою складовою маркетингу
10:24
Комерційні приміщення - як обрати простір, який працюватиме на ваш бізнес
00:31
Мінітрактор для теплиці, саду та вузьких ділянок - чому це топовий вибір
00:26
Вишиванка у щоденному гардеробі - як носити етностиль не лише на свята
02:39
Обираємо колеса для самокату в магазині Lisoped
02:34
Газобетонні блоки - матеріал, що змінює уявлення про швидке будівництво
02:30
Електрична тепла підлога DEVI - коли комфорт починається з першого кроку
20:35
Чому болить голова - що говорять терапевти
20:29
Доставка товарів з Китаю в Україну - як замовляти товари для себе без зайвих турбот
20:26
Чому забудовникам варто делегувати ландшафтні роботи у Львові професіоналам
23:34
Снайпер у бригаді «Азов» - як перейти в елітний підрозділ НГУ
23:11
Як обрати надійного виробника обладнання для бомбосховищ - критерії та сертифікація
00:32
/ 1
Ніхто не диктуватиме, кого нам шанувати: Зеленський вніс до ВР законопроєкт про національний пантеон
11:00
Валізи - практична організація для ваших наступних подорожей та екскурсій
13:33
Оптимізація промислового виробництва – критерії вибору токарного обладнання
13:13
Підбір мотоблока під площу городу: розрахунок ширини захвату фрези та необхідних кінських сил
12:39
Що краще для дому: ролети чи класичні штори
» Всі новини