Закарпатські кінологи підрозділу МНС проходять підготовку на Рівненщині

Тримісячна первинна професійна підготовка спеціалістів-кінологів підрозділів МНС розпочалася на базі 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС (м.Ромни, Сумської області), повідомляєпрес-служба МНС України.

Закарпатські кінологи підрозділу МНС проходять підготовку на Рівненщині

Навчатися до Ромен прибули кінологи разом зі своїми чотирилапими вихованцями з Головних управлінь МНС у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях, а також представники 4 СРЦШР (с.Мазанка, АР Крим), 5 СРЦШР (с.Жеребкове, Одеська область) та 6 СРЦШР (м.Дрогобич, Львівська область).

Передбачається, що за цей час слухачі оволодіють основами безпечної життєдіяльності рятувальника та службової собаки в умовах надзвичайної ситуації, а також професійно освоять завдання, систему, структуру, сили, засоби пошуково-рятувальних робіт, методику та тактику застосування собак під час рятувальних робіт у різних умовах. Кращі фахівці 2 СРЦШР будуть навчати своїх колег з інших регіонів заходам надання долікарської допомоги та першої ветеринарної допомоги, техніці безпечних дій собаки під час роботи засобів механізації, основам зооінженерії та ветеринарії, правилам підготовки майданчика для приймання вертольотів, правилам транспортування собак різними засобами транспорту - автомобільним, водним, повітряним. Після закінчення підготовки та здачі необхідних заліків слухачі здобудуть кваліфікацію "кінолог (рятувальні роботи)" та отримають відповідні свідоцтва державного зразку.

- Людина, що обирає професію кінолога, насамперед, повинна любити собак і розуміти їх, - зазначив начальник 2 СРЦШР Сергій Бєляєв. - Вона повинна бути наділена такими якостями, як наполегливість, терпіння, спокій, упевненість. Крім цього, необхідна гарна фізична підготовка та витривалість. Що ж стосовно професійних навичок, то для їх отримання у нашому центрі є все необхідне: від матеріальної бази (обладнані чудові учбові містечка для відпрацювання різноманітних методів дресирування слухняності собаки, для пошуку людей у природному середовищі, для пошуку постраждалих у техногенному завалі тощо) до кваліфікованих спеціалістів, імена яких добре відомі в галузі кінології як в Україні, так і за її межами. Отже, ласкаво просимо до нашого центру на навчання!

04 серпня 2010р.

Теги: кінолог, собака, МНС

Коментарі

олег 13.05.2012 / 13:34:16
а скільки коштує
семінар кінолог

НОВИНИ: Соціо

18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
/ 3
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
» Всі новини