За 1 кв.м. землі, в межах населених пунктів, закарпатці сплачуватимуть 1 грн. податку

Ставки податку за земельні ділянки, розташовані в межах населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено встановлюються у таких розмірах: групи населених пунктів з чисельністю населення, до 3 тис. осіб ставка податку 0,075 грн за 1 кв. метр, від 3 до 10 тис. - 0,15 грн за 1 кв. м, від 10 до 20 тис. - 0,24 грн за кв. м, від 20 до 50 тис. - 0,375 грн кв. м, коефіцієнт, що застосовується у містах Києві, Сімферополі, Севастополі та містах обласного значення складе 1,2, від 50 до 100 тис. - 0,45, коефіціент - 1,4, від 100 до 250 тис. - 0,525 грн кв. м, коефіціент - 1,6, від 250 до 500 тис. - 0,6 грн кв. м, коефіціент - 2, від 500 до 1000 тис. - 0,75 грн кв. м, коефіціент - 2,5 та від 1000 і більше - 1,05, коефіціент - 3.

За 1 кв.м. землі, в межах населених пунктів, закарпатці сплачуватимуть 1 грн. податку

Про це йдеться в проекті Податкового кодексу, опублікованому в газеті "Урядовий кур'єр".

У населених пунктах ,віднесених Кабінетом міністрів до курортних, до ставок податку застосовуються такі коефіціенти: на південному узбережжі АРК - 3, на південно-східному узбережжі АРК - 2,5, на західному узбережжі АРК - 2,2, на Чорноморському узбережжі Миколаївської, Одеської та Херсонської областей - 2, у гірських та передгірних районах Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей - 2,3, крім населених пунктів, які відповідно до законодавства віднесені до категорії гірських, на узбережжі Азовського моря та в інших курортних місцевостях - 1,5.

Також податок за земельні ділянки (в межах населених пунктів), зайняті житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садовими кооперативами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, а також за земельні ділянки, надані для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами, справляється у розмірі 3% суми земельного податку.

РБК-Україна

04 серпня 2010р.

Теги: податок, земля, закарпатці, кодекс

НОВИНИ: Соціо

17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 4
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 2
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
13:31
/ 4
ВАКС заблокував елітні квартири, будинок і авто цивільної дружини ексголови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
12:05
/ 2
Пішов із життя закарпатський історик, політик і публіцист Володимир Піпаш Фото новина
10:15
На Берегівщині затримали переправника, який за $10 тис. водив ухилянтів через Тису Фото новина
10:00
Екоклуб у Ясінях вирушає до витоку Чорної Тиси: відкрито реєстрацію на участь
09:11
Закарпатець приховав на кордоні партію харчових добавок на пів мільйона гривень Фото новина
17:57
У Королеві на Берегівщині горів двоповерховий будинок Фото новина
16:49
На Закарпатті лікарів викрили на хабарах за продовження групи інвалідності Фото новина
15:58
В Ужгороді відкрили адаптивні бойові тренування для ветеранів Фото новина
14:40
/ 1
У Мукачеві проведуть в останню путь воїна Михайла Лялюшка Фото новина
12:30
68-річна закарпатка намагалася ввезти з Європи брендовий одяг на майже 500 тис грн Фото новина
11:34
В Ужгороді гонитва за Mini Cooper завершилася ДТП Фото новина
10:17
/ 1
Двом закарпатцям загрожує довічне ув'язнення за жорстоке вбивство киянина Фото новина
09:10
У румунських Карпатах врятували трьох українців Фото новина
22:46
Екоклуб у Ясіня завершив літо мандрівкою на Драгобрат Фото новина
18:35
Закарпаття долучилося до міжнародного проєкту для дітей загиблих Захисників України Фото новина
» Всі новини