На Закарпатті найвищий в Україні рівень проплати за спожиту електроенергію

Заборгованість населення України з оплати ЖКП зменшилась у червні 2010 р. порівняно з травнем на 4,1% - до 10 млрд 451,9 млн грн

На Закарпатті найвищий в Україні рівень проплати за спожиту електроенергію

Населення України впродовж січня-червня 2010 р. сплатило за житлово-комунальні послуги 16,2 млрд грн (99,7% нарахованих за цей період сум). Серед регіонів найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Сумській, Вінницькій, Івано-Франківській та Львівській областях (109,0%-107,9%), найнижчий - у Севастополі та Одеській обл. (67,1% та 90,8% відповідно). Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку у червні 2010 р. порівняно з відповідним періодом 2009 р. зменшились на 2,0% і з урахуванням електроенергії (із розрахунку 100 кВт.год) становили 182,9 грн.

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг зменшилась у червні 2010 р. порівняно з травнем на 4,1% і на початок липня 2010 р. становила 10 млрд 451,9 млн грн, середній термін заборгованості населення за всі послуги склав 3,9 місяця. Зменшення заборгованості відбулося в усіх регіонах України, крім Севастополя, повідомляє Державний комітет статистики України.

У червні 2010 р. мали борг за 3 місяці і більше: за централізоване опалення та гаряче водопостачання - 32,4% власників особових рахунків, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 28,0%, вивезення побутових відходів - 23,1%, централізоване водопостачання та водовідведення - 22,0%, газопостачання - 20,4%.

Упродовж січня-червня 2010 р. населенням сплачено за електроенергію 3 млрд 752,4 млн грн (135,8% нарахованих за цей період сум). Серед регіонів найвищий рівень оплати електропостачання спостерігався у Закарпатській, Одеській та Херсонській областях (204,8%-199,5% з урахуванням погашення боргів попередніх періодів), найнижчий - у Чернігівській, Житомирській, Полтавській та Сумській областях (78,5%-94,0%). Заборгованість населення з оплати електроенергії на початок липня 2010 р. становила 2 млрд 874,4 млн грн.

РБК-Украина
30 липня 2010р.

Теги:

НОВИНИ: Соціо

14:15
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 1
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 2
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 2
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 6
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
» Всі новини