Серед найкращих випускників України 23 закарпатців

У Закарпатській облдержадміністрації вітали найкращих випускників області. У п’ятницю, 23 липня, з обдарованою молоддю зустрілися керівник краю Олександр Ледида та його заступник Іван Качур. Запрошувати розумних учнів на навчання завітали і ректори закарпатських вишів – Микола Вегеш, Федір Ващук та Юрій Мигалина.

Серед найкращих випускників України  23 закарпатців

Право називатися найкращими випускниками України вибороли 23 закарпатців – молоді люди за результатами ЗНО отримали 200 балів з різних предметів. Вони показали глибокі знання з біології (1 учень), географії (2 учні), математики (9 учнів), історії України (8 учнів), рідної мови (6 учнів). Географія районів, що виховали обдарованих дітей, широка. Найбільше 200-бальників навчаються в Ужгороді – 16, у Міжгір"ї, Мукачеві та Хусті – по 2-є, у Виноградові, Берегові та на Свалявщині – по 1-му. 

Про це Закарпаття онлайн повідомили в управлінні інформації та зв"язків із громадськістю облдержадміністрації.

Окремо варто відзначити учнів, котрі набрали по 200 балів з двох предметів. Серед них – Марина Сидоран (географія і математика), Ярослав Ковальчук та Христина Шепа – українська мова та історія України. Самі випускники кажуть: аби здобути успіхів, треба наполегливо працювати:

 – Ніякого секрету немає – потрібно навчатися упродовж шкільних років. Тоді перед вступом доведеться просто "підлатати" знання і при складанні іспитів проблем не виникне, – розповідає випускник Ярослав Ковальчук. 

Раді бачити у себе обдаровану молодь і ректори закарпатських вузів:

 – Це майбутня еліта України. Діти, які своєю наполегливістю довели: якість освіти на Закарпатті – на високому рівні. Хоча вступна кампанія триває і про результати говорити ще зарано, сподіваюсь, що і в нашому університеті навчатимуться такі студенти, – каже ректор Мукачівського державного університету Юрій Мигалина. 

Довідково: Цьогоріч на Закарпатті правом пройти зовнішнє незалежне оцінювання з 8 предметів скористалося 9965 осіб. В області працювали 19 пунктів тестування у чотирьох містах – Ужгороді, Мукачеві, Хусті та Виноградові. Підготовку до тестування та саме оцінювання проводили близько 4 тис. осіб.

23 липня 2010р.

Теги:

НОВИНИ: Соціо

18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 1
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 9
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 1
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
» Всі новини