На Закарпатті втричі виросла кількість крадіжок

Така тривожна цифра прозвучала на розширеному засіданні колегії Закарпатської облдержадміністрації, яке відбулося, сьогодні, у четвер, 21 липня.

На Закарпатті втричі виросла кількість крадіжок

Як повідомили Закарпаття онлайн в управлінні інформації та зв"язків із громадськістю Закарпатської ОДА, Василь Маковський, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації охарактеризував стан правопорядку, боротьби зі злочинністю за перше півріччя цього року. Він повідомив, що на Закарпатті на 10 тисяч населення скоєно 29 злочинів, тоді як в середньому по країні – 55. Водночас, кількість зареєстрованих злочинів збільшилася на чверть. Майже у три рази зросла кількість крадіжок. Одна з причин – у змінах   законодавства. Нині кримінальна відповідальність настає, якщо вартість вкраденого сягає більше 87  гривень, хоча було 907 .

З початку року в нас поменшало вбивств, грабежів, викрадень автотранспорту. У сфері земельних відносин виявлено 72 злочини, пов"язаних із приватизацією земельних ділянок і майна. Суттєво – на 42 відсотки зросла  злочинність серед неповнолітніх. Майже на 40 відсотків зменшилася кількість затриманих нелегальних мігрантів. Покращилася ситуація на дорогах області. За півріччя на автошляхах зафіксовано зниження на 10 відсотків дорожньо-транспортних пригод з потерпілими. Всього працівниками ДАІ накладено штрафів на суму 11 млн. 158 тисяч гривень.

Співдоповідачами з цього питання були в.о. начальника ГУ УМВС в Закарпатській області Василь Буковчаник та заступник прокурора області Іван Русин. Останній назвав тривожним сигналом ріст злочинності серед неповнолітніх.

22 липня 2010р.

Теги:

НОВИНИ: Кримінал

15:55
/ 6
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 8
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 9
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
» Всі новини