Про аварійність на автошляхах Закарпаття. І не тільки

З 24 лютого по 3 березня поточного року працівники Державтоінспекції виявили 2883 порушення Правил дорожнього руху (минулого тижня — 2286). Зокрема, затримано 92 водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння, виявлено 566 порушень швидкості руху, 407 порушень правил обгону. Протягом цього періоду зареєстровано 33 випадки створення аварійної ситуації, 382 порушення правил проїзду перехресть, 164 порушення Правил дорожнього руху пішоходами, а також вчинено 11 злочинів, пов'язаних з транспортом.

Про аварійність на автошляхах Закарпаття. І не тількиПротягом тижня сталося 11 ДТП, у яких 2 людини загинули та 13 осіб отримали поранення.

УЖГОРОД АВАРІЙНИЙ

Протягом лютого ц.р. на території Ужгорода сталося 75 дорожньо-транспортних пригод, у восьми з них потерпілі отримали тілесні ушкодження (всі — наїзди на пішоходів), в одному випадку водій залишив місце пригоди та був знайдений. У 67 автопригодах обійшлося без постраждалих. У 14 випадках водії залишали місце пригоди, лише в одному випадку "втікач" був знайдений та притягнутий до адміністративної відповідальності. У З випадках пригоди скоювали водії, які знаходилися в стані алкогольного сп'яніння.

Причини скоєння ДТП: недотримання безпечного інтервалу та дистанції — 16; перевищення безпечної швидкості — 12; порушення правил маневрування — 11; порушення під час руху заднім ходом — 9; порушення правип проїзду перехресть — 7.

- Найбільш аварійними були вулиці Минайська, Капушанська, Грушевського та проспект Свободи. Найбільш аварійні дні тижня — п'ятниця і четвер. Найменш аварійний день — неділя. Як і в попередньому місяці, найчастіше ДТП скоювали жінки, — повідомив начальник відділу УДАІ Олексій Співак.

"ТРАЛ" — ПЕРЕШКОДА НЕЛЕГАЛЬНІЙ МІГРАЦІЇ

Аналіз криміногенної ситуації на території Закарпатської області свідчить, що етнічна злочинність є одним із факторів впливу на її загострення, насамперед, у містах області. У зв'язку з цим з 14 лютого по 7 березня поточного року УДАІ УМВС спільно з УДСБЕЗ УМВС, ВБНОН УМВС, СУ УМВС, ВГБ УМВС, УПРФО УМВС, ВІТ при УМВС та ВНЦБ Інтерполу УМВС на території нашої області проводить комплексну оперативно-профілактичну операцію "Трал".

Так, під час відпрацювання співробітники підпорядкованих підрозділів УДАІ УМВС спільно з працівниками ВКР, ВГІРФО склали 7 протоколів, більшість з яких — за статтею "Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України".

ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ ПАСАЖИРІВ

Аби пасажирам було безпечно у громадському транспорті та на виконання відповідного розпорядження УДАІ УМВС закарпатські "даішники" 2 березня поточного року провели профілактичне відпрацювання Воловецького та Міжгірського районів на предмет дотримання пасажирськими перевізниками вимог правил надання послуг пасажирським транспортом та доТримання правил дорожнього руху.

Під час проведення перевірки експлуатації пасажирських транспортних засобів було виявлено 79 порушень ПДР. Серед найбільш типових:

— керування транспортними засобами у нетверезому стані;

— переобладнання ТЗ без відповідного дозволу;

— керування автомашинами без необхідних документів;

— відсутність у водіїв відповідної категорії;

— позанормове перевезення пасажирів та перевезення автобусами без затвердженої в установленому порядку схеми руху тощо.

Загалом з вилученням державних номерних знаків заборонено експлуатацію 40 автобусів, два авто відправлено на штрафмайданчик, оскільки вони незаконно експлуатувалися на території України.
"Відомості міліції"
13 березня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:25
У Великому Бичкові горів двоповерховий будинок Фото новина
15:54
Поблизу Абранки вночі спалахнула вантажівка Фото новина
11:19
/ 1
У ліцеї в Чопі підліток вистрілив у однокласника з пістолета Фото новинаВідео новина
08:59
У Тячеві горіло сміттєзвалище площею близько 500 квадратних метрів Фото новина
15:37
/ 4
В Ужгороді під час масштабної пожежі рятувальники зняли чоловіка з даху Фото новина
12:05
На Мукачівщині підліток потрапив до реанімації через отруєння чадним газом
18:43
У селі Модьорош Хустського району вночі сталася пожежа в житловому будинку Фото новина
15:09
На Хустщині п’яний водій наїхав на мотоцикліста та втік Фото новина
10:17
Закарпатські медики врятували 75-річну жінку з інфарктом під час Великодня Фото новина
21:01
З пожежею на сміттєзвалищі у Чопі боролися майже добу Фото новина
19:11
/ 1
На Тячівщині турист з Чехії виснажився і змерз в горах через зламаний мотоцикл Фото новина
15:43
У Мукачеві в неділю горів гараж в кооперативі Фото новина
14:56
На Закарпатті, зокрема на Рахівщині, знову фіксуються випадки кору
13:41
У Колочаві на Хустщині на Великдень через пожежу в котельні ледь не згоріли худоба, будинок і літня кухня Фото новина
12:39
На Великдень вогонь знищив у Синевирі на Хустщині гараж, дровітню, автомобіль ЗІЛ-131 та пошкодив два будинки Фото новина
11:05
/ 1
У Берегові медики врятували 19-річну дівчину, яка пережила клінічну смерть Фото новина
21:35
В Ужгороді згорів магазин на "П'яному" базарі Фото новина
14:09
У Дубовому через коротке замикання спалахнула пожежа Фото новина
12:05
Рятувальники показали фото з моторошної ДТП у Берегові, де постраждали діти Фото новина
10:51
На в’їзді у Берегово зіткнулися легковик і вантажівка Фото новина
18:05
В Ужгороді з палаючої будівлі врятували чоловіка Фото новина
12:25
У Львові на вокзалі під потяг стрибнув закарпатець
12:15
У Румунії показали масштабну рятувальну операцію 25-річного українця, хворого на діабет Фото новина
17:15
У румунських Карпатах знайшли живим 25-річного українця у важкому стані Фото новина
16:20
Неподалік Ужгорода горіла будівля автосервісу Фото новина
» Всі новини