Зокрема, кожен четвертий працівник зайнятий на промислових підприємствах, у закладах освіти — п’ятий, охорони здоров’я та соціальної допомоги — сьомий, транспорті та зв’язку — одинадцятий.
Розмір номінальної середньомісячної заробітної плати осіб, працюючих за наймом у січні поточного року порівняно з відповідним періодом минулого року підвищився більш ніж на чверть і склав 884,29 грн., що перевищило розміри встановлених державних соціальних стандартів: у 2,2 разу — рівень мінімальної заробітної плати (400 грн.) та в 1,8 разу — рівень прожиткового мінімуму для працездатної особи (505 грн.).
Вищий за середній по області рівень зарплати був у працівників фінансової діяльності — 1595,25 грн., залізничного транспорту — 1631,19 грн., трубопровідного транспорту — 2585,01 грн., що в 1,8—2,9 разу вище за середній показник по області. Значно нижче оплачувалися працівники сільського господарства, зайняті в закладах початкової загальної освіти, охорони здоров’я та соціальної допомоги, нарахування яким становили 60,7—72,8 % до середнього рівня по економіці області.
Порівняно з січнем минулого року заробітна плата зросла в усіх районах області від 13,7 % — в Ужгородському до 37,2 % — у м. Чоп. Найбільші заробітки за зазначений період були в працівників міст Чоп, Ужгород, Мукачево та Ужгородського району, нарахування в яких на 46,1—5,7 % перевищили середній показник по області, повідомила О.Боднар, економіст відділу статистики праці Головного управління статистики.
"РІО"
09 березня 2007р.
Теги: