До Ужгорода на байкерський фестиваль з'їхалися вже близько 600 учасників

Вчора, 5 липня, відбулася прес-конференція із організаторами байкерського зльоту, що відбуватиметься з 8 по 10 липня на стадіоні "Авангард". Зокрема Олександр Суханов, головний організатор, учасник команди, розповів журналістам про плани на фестиваль.

До Ужгорода на байкерський фестиваль з'їхалися вже близько 600 учасників

Цього року байкерський склад вже заповнив чотири готелі (приблизно 600 чоловік), а ще 20% учасників доїжджають в п’ятницю. Загалом у зльоті візьме участь близько тисячі людей з Росії, Польщі, Словаччини, Чехії, Угорщини, Австрії, Англії та США.

Ювілейний з’їзд обіцяє бути чи не найсмішнішим, оскільки в перший день фестивалю на Радвансьому кар’єрі відбудеться так званий “Падонковский нептун”, в рамках якого студенти Університету культури будуть "розмальовувати" байкарів. Після боді-арту учасники злету зможуть трохи охолонути в прохолодній воді на кар’єрі.

Також цього року байкери збираються покласти вінки на Пагорбі Слави. В цьому, як зазначив О. Суханов, їм фінансово допомагає Ужгородська мерія.

В програмі фесту буде перший відкритий чемпіонат України по кастомайзингу (мотоциклів, складених руками самих байкарів) в рамках чемпіонату Європи. Судді з Європи в десяти номінаціях оберуть найкращих (9 липня). А також шоу каскадерів "Erdős Csada" (м. Будапешт) на площі Льва Толстого. (10 липня). Безперечно, буде на що подивитися!

Годувати голодних байкарів, щоб "вони були щасливі й добрі" буде зокрема й угорський кухар, який приготує близько 300 літрів бограчу та засмажить бичка.

І звичайно на Musik Bike Ukraine буде багато якісної живої музики:
8 липня: СаламандрА (Ужгород, Metal), CASTRUM (Ужгород, Death-metal), InСАЙД (Киев, Rock), The Streams (Москва, Rock), Крылья (Николаев, Heavy metal), SEMARGL (Киев, Pop-black-metal).
9 липня: Орден НебеС (Ужгород, Heavy metal), ПИК (Київ, Sludge Southern Metal), Команда Кусто (Київ, Rock), Механічний Апельсин (Дрогобич, Blues-rock), AC/DC/GP (Будапешт), АнтитілА (Київ, Pop Rock)
10 липняХедлайнер фестивалю7Б (Москва) зі спеціальною програмою для байкарів, Dj Грув (Москва).
Одним словом, 5-й байкерський зліт в м. Ужгороді буде як ніколи цікавим, веселим та видовищним фестивалем!


Проживання: кемпінг на території фестивалю
Вартість квитків: 1-й день – 50 грн.; 2-й день – 50 грн.; Третій день – 70 грн. (Квитки купуються в день концерту)
Вартість кемпінгу: на 3 дні – 90 грн. / місце
Реєстрація для байкерів: 350 грн. (У вартість входить значок, майка, бейджик, відвідування всіх заходів фестивалю, їжа і фронтові 50г. Кемпінг у вартість реєстрації не входить)
Реєстрація нажопніци: 150 грн. (У вартість входить відвідування всіх заходів фестивалю та їжа)
Контактний телефон: 050-462-09-08, (044) 240-09-08 (Інна)

Марічка Черничко, РІО
06 липня 2010р.

Теги: байкер, фестиваль,

НОВИНИ: Соціо

20:57
/ 1
Закарпатська прокуратура не захистила заказник "Темнатик" і праліси на схилах Боржави від забудови курортом Каськіва-Львочкіна
17:41
На війні з росією поліг Олексій Керпатенко зі Сваляви Фото новина
17:01
/ 1
Закарпатські прикордонники заборонили проросійському італійцю в’їзд в Україну на 3 роки - ЗМІ Фото новина
15:07
Підтвердили загибель захисника із Дубівської громади Юрія Мотринця Фото новина
13:55
Двоє туристів із Тернополя заблукали в горах Закарпаття Фото новина
11:41
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів горами до Румунії Фото новина
11:15
В Ужгороді попрощаються із захисником Миколою Райнишем Фото новина
16:53
В Іршаві попрощалися з Героєм Іваном Котубеєм Фото новина
15:50
У Словаччині розшукують зниклого 46-річного закарпатця Фото новина
14:57
/ 2
У пункті пропуску "Ужгород" запроваджено оформлення пішоходів Фото новина
13:43
У Дубовому на Тячівщині попрощалися із полеглим на війні Героєм Михайлом Магулою Фото новина
16:27
В Ужгороді стартували традиційні «Коляди у старому селі» Фото новина
14:28
/ 1
На КПП Закарпаття утворилися великі черги Фото новина
18:18
/ 1
В Ужгороді зупинили нетверезого водія, який порушував ПДР Фото новина
15:02
/ 1
Фотопастки прикордонників зафіксували диких тварин у високогір’ї Карпат Фото новина
09:42
В Ужгороді попрощалися із 52-річним захисником Миколою Головком Фото новина
19:25
/ 14
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 4
18:12
/ 2
Ветеран Другої світової війни з Закарпаття Іван Попович відзначив 100‑річчя Фото новина
17:42
/ 20
Колишній прокурор-"кіндерсюрприз" з Закарпаття Казак звільнився та виїхав у Швецію
17:33
У Завадці на Мукачівщині поховали воїна Валерія Легету, який більше року вважався зниклим безвісти Фото новина
16:31
На Мукачівщині вже шосту добу триває пошук 62-річної жінки Фото новина
14:05
/ 11
СБУ на Закарпатті повідомила про затримання керівника митниці, який за 5% «кешбеку» прикривав ввезення дороговартісних товарів Фото новина
13:04
На війні з рф поліг захисник із Чинадійова на Мукачівщині Іван Фонтош Фото новина
10:26
У лікарні помер захисник із села Климовиця на Хустщині Іван Котубей Фото новина
16:32
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Миколою Головком Фото новина
» Всі новини