Закарпаття: На Ужгородщині відкрився новий сільський пункт швидкої допомоги

Цього тижня у селі Оноківці Ужгородського району Закарпаття відкрився новий пункт швидкої допомоги, який обслуговуватиме понад десять тисяч жителів району.

Закарпаття: На Ужгородщині відкрився новий сільський пункт швидкої допомогиНині Оноківська «швидка» виїжджатиме на виклики у села Неви'цьке, Оноківці, Кам'яницю, Кам'яницьку Гуту, Оріховицю, Ци-ганівці, Стрипу, Ярок, В. Лази.

— Новий пункт, — розповідає головний лікар Ужгородського району Анатолій Тимченко, — суттє-
во розвантажив Минайський пункт швидкої. Адже саме він обслуговував понад 24 тисячі жителів району в радіусі понад 25 кілометрів. Районні пункти швидкої допомоги — чотири лікарські та одна фельдшерська бригади - обслуговують понад 75 тисяч людей. Адже бригади виїжджають не лише до жителів району. Ми обслуговуємо і міжнародні траси, установи, організації, підприємства, дачні поселення. Одним словом, усі ургентні випадки - наші. В ідеалі один пункт швидкої допомоги достатньо на десять тисяч жителів. Але, на жаль, не усі виклики обгрунтовані. Тоді нас підстраховують бригади міської швидкої допомоги. За минулий рік «швидка» виїжджала майже на 16 тисяч викликів.

Медперсонал, який працюватиме у пункті — досвідчений. Усі — з багаторічним стажем роботи. Четверо лікарів, шестеро фельдшерів та п'ятеро водіїв по черзі виїжджатимуть на виклики.

До речі, на перше чергування у новому пункті заступили лікар-педіатр Віталій Скалінчак, фельдшер Олег Славич та водій Володимир Матіцо. Побажання спокійної та тихої ночі вони отримали від голови Ужгородської райдержадміністрації Анатолія Колібаби, голови райради Михайла Фединця, начальника відділу організації лікарсько-профілактичної роботи управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА Володимира Кузьмика, сільського голови Оноківців Віктора Дмитрука, депутата райради Надії Стегнач та інших запрошених.
Тетяна ФАЛІС, "Вісті Ужгородщини"
24 лютого 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
/ 1
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
15:34
Відділ прикордонної служби "Ужгород" Чопського загону запрошує на військову службу за контрактом
09:01
Підтвердили загибель Героя із села Кічерний на Мукачівщині Юрія Далекорея Фото новина
12:16
Ужгород запроваджує щоденну зупинку транспорту під час хвилини мовчання
18:02
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
13:11
Перед різдвяними святами на КПП Закарпаття фіксують затори
09:06
/ 2
У Карпатах посилили охорону хвойних дерев перед новорічно-різдвяними святами Фото новина
19:14
/ 15
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 3
16:18
На війні з рф поліг 25-річний військовий з Вишківської громади на Хустщині Богдан Піпа Фото новина
12:54
/ 4
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
/ 1
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
/ 1
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
» Всі новини