Ужгородець застрелив нового знайомого своєї пасії (ДОПОВНЕНО)

У чергову частину Ужгородського міського управління міліції зателефонував якийсь чоловік, представившись сторожем одного з місцевих ТОВ, повідомив, нібито чув постріл і побачив, як двоє молодиків завантажили третього в синій "бусик" та кудись повезли. За кілька хвилин на місце події виїхали працівники слідчо-оперативної групи. Однак, крім сторожа, тут вони нікого не побачили, тож довелося повертатися в міське управління.

Ужгородець застрелив нового знайомого своєї пасії (ДОПОВНЕНО)

За цей час ужгородським міліціонерам подзвонили з центральної міської клінічної лікарні. Лікар розповів, що до них у приймальне відділення у вкрай тяжкому стані доставили молодого чоловіка з вогнепальним пораненням живота.

Туди невдовзі прибули начальник міського управління Іван Цьока, його заступники Володимир Кувик, Анатолій Шкирта, начальник карного розшуку Володимир Улинець, працівники патрульної служби та посилена слідчо-оперативна група. На жаль, врятувати потерпілого, незважаючи на всі зусилля медиків, не вдалося. Куля зачепила життєво важливий орган, і шансів на спасіння не було. Чоловік помер від больового шоку та крововиливу. Ним, як встановили міліціонери, був 35-річний місцевий житель Віктор – водій ТОВ, звідки саме надійшло телефонне повідомлення. У лікарні знаходилися двоє чоловіків, котрі привезли сюди потерпілого. Один з них виявився приятелем останнього. За його словами, незадовго до цього Віктор зателефонував, зауваживши, що хтось йому погрожує фізичною розправою. А ще попросив, аби друг приїхав підстрахувати. Приятель поспішив, однак трохи спізнився. Коли приїхав на місце, Віктор лежав на підлозі в офісі непритомний і весь у крові, а над ним схилився якийсь молодик. Приятель прикрикнув на невідомого, мовляв: чого стоїш, швидше його у лікарню. Обидва потягнули потерпілого у синій мікроавтобус...

Володимир Улинець звернув увагу на те, що інший молодик був напідпитку та ще, мабуть, обкурений. Прискіпливий погляд правоохоронця зауважив незнайомець і кинувся втікати з лікарні. Однак на виході його затримали працівники патрульної служби.

Виявляється, цій вечірній трагедії передували інші події. Власницею фірми, де працював Віктор, була 23-річна дівчина. З нею дружив 29-річний місцевий молодик (той, який намагався утекти). Але з недавніх пір їхні шляхи розійшлися. І ось він побачив свою колишню дівчину в компанії з Віктором в одному з сіл Ужгородщини. Ревність затьмарила нашому героєві розум. Так з’явився план помсти. Розлючений молодик призначив зустріч своєму опоненту, обіцяючи з ним серйозно розібратися. Домовилися, що "стрілка" відбудеться у неділю на території фірми. Саме тому, Віктор телефонував своєму приятелеві.

Підозрюваний у вбивстві показав мисливську рушницю, котру після скоєння страшного злодіяння викинув у кущі. За фактом навмисного убивства порушено кримінальну справу. Розпочато слідство, котре повинно встановити всі обставини цього дикого випадку.

Іван Ладжун, ВЗГ ГУ МВС України в Закарпатській області
25 червня 2010р.

Теги: вбивство, рушниця, трагедія

НОВИНИ: Кримінал

17:38
/ 1
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 5
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
18:42
/ 4
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра подала заяву до поліції про умисне перешкоджання журналістській діяльності та порушення недоторканності приватного життя
16:34
Тернополянину, який на Закарпатті переправляв "ухилянтів" до Угорщини за $12 тис., оголошено про підозру Фото новина
16:08
За злив у соцмережі пересування військової техніки ЗСУ 23-річному ужгородцеві оголошено про підозру – СБУ
» Всі новини