Міліцейські профспілки Закарпаття турбуються про дітей

Останній шкільний дзвінок сповістив днями про початок літніх канікул - період, коли діти мають можливість відпочити та оздоровитися. Щоправда, у дорослих з'явилися свіжі клопоти - як і де організувати цей відпочинок.

Міліцейські профспілки Закарпаття турбуються про дітей

 Закарпатська обласна профспілкова організація ПАП ОВС України завжди,  з першого дня свого  створення, намагалася прийти на допомогу батькам, членам організації, у вирішенні  цього питання.

Варто сказати, що міліцейська  профспілка протягом року допомагала вихованцям підшефного навчального закладу – Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату для дітей з вадами слуху. Тому члени цієї організації завітали до учнів на свято останнього дзвінка. Звісно, не з порожніми руками.  Привітавши школярів із закінченням навчального року,  вони подарували дітям шкільне та спортивне приладдя. Цьогоріч  випускниками школи-інтернату  стали п’ятеро дітей. Серед них  і переможниця конкурсу красунь, який проводило Українське товариство глухонімих, і чемпіон України з легкої атлетики, і кандидат у юнацьку збірну України з плавання, і чарівний "голос" школи… Це діти, які не чують, але у них відкрита душа для спілкування. Жестами, очима та губами вони висловлюють свої почуття. Певно,  серед присутніх на святі не було жодного, хто б  не розумів вірші та пісні у виконанні цих обдарованих дітей.

На завершення урочистостей  керівник згаданого  навчального закладу Наталія Бушко  адресувала голові профспілки Олександру Конюшку слова щирої вдячності.

До речі, вже у перші дні літніх канікул профспілковий комітет організував та оплатив  дітям, чиї батьки  є членами первинних профспілкових організацій, відвідування  вистави у цирк-шапіто "Банзай".  І це лише початок культурно-масових  заходів, запланованих профспілкою атестованих працівників Закарпаття для дітей на літо.  Передбачається також  поїздка  до озера Балатон в Угорщині у червні цього року на запрошення голови професійної спілки Органів внутрішніх справ та поліції Угорської Республіки.

Упродовж літніх канікул батьки, члени первинних профспілкових організацій ПАП ОВС України, матимуть  змогу також  оздоровити дітей в дитячих оздоровчих закладах за путівками  зі значною, до 20 відсотків,  знижкою  від повної їх вартості.

Іван Ладжун, ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області
11 червня 2010р.

Теги: профспілки, міліція, діти

НОВИНИ: Соціо

16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
19:51
/ 3
Львівський експрокурор Ільницький, що влаштував гучне весілля і переховувався у тещі на горищі, прилаштувався у ТЦК на Закарпатті
18:18
/ 1
На війні з росією поліг Андрій Слищенко з Горбка Мукачівської громади Фото новина
11:37
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Мирославом Лукачем Фото новина
03:31
/ 6
Автодорогу для "Вітропарків" у пралісах "Ужлісу" будуватиме компанія, пов’язана із родиною мера Ужгорода Андріїва Фото новина
» Всі новини