Закарпатські медики взяли участь у міжнародній відеолекції

Учора в Державному клінічному науково-практичному центрі телемедицини в Києві відбулася відеотрансляція лекції для лікарів, що спеціалізуються в кардіології, неврології, терапії та сімейної медицини.

Закарпатські медики взяли участь у міжнародній відеолекції

Лекцію на тему "Сучасні концепції терапії ішемічних уражень головного мозку" читала доктор медичних наук, професор кафедри неврології факультету удосконалення лікарів Російського Державного медичного Університету Румянцева Софія Олексіївна.

 Прослухати лекцію, а також задати питання, що цікавлять отримали можливість медики, які зібралися в Державному клінічному науково-практичному центрі телемедицини (Київ), Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А. Новака (м.Ужгород) і Донецькій обласній лікарні. Разом з українськими лікарями, в відеолекції взяли участь медики з дев'яти регіонів Росії. Усього аудиторія слухачів налічувала 550 медиків.

 "Сучасні телемедичні системи дозволяють не тільки проводити консультування пацієнтів, але й допомагають налагодити процес обміну досвідом, що важливо для розвитку медицини. Зокрема, відеоконференцзв'язок робить доступними лекції провідних вчених з різних країн для широкого кола лікарів у найвіддаленіших точках України. Як приклад - сьогоднішня лекція професора-невролога Російського Державного медичного Університету (Москва) для п'ятнадцяти регіонів Росії та трьох регіонів України (Київ, Донецьк, Ужгород). Особливо хочу відзначити той факт, що в процесі відеоконференції лікарі можуть не тільки бачити й чути лектора, але і брати участь у жвавій дискусії. Ми впевнені, що подібний досвід спілкування медиків розкриває нові можливості підвищення ефективності та якості медичної допомоги ", - відзначив Головний лікар Державного клінічного науково-практичного центру телемедицини Віталій Осташко.

 Участь у подібних відеолекцій та конференціях для докторів київського Центру телемедицини, Донецькій та Закарпатській обласних лікарень стало можливим завдяки проекту "Мобільна медицина", який реалізується компанією МТС під патронатом Міністерства охорони здоров'я України за участю Представництва ООН в Україні. У рамках цього проекту, компанія МТС побудувала мережу, яка дозволяє в режимі онлайн передавати діагностичні дані, отримувати консультацію профільного спеціаліста, збирати консиліум лікарів, а також брати участь у семінарах та конференціях, не залишаючи робочого кабінету. 

10 червня 2010р.

Теги: відеолекція, медики, конференція

НОВИНИ: Соціо

10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
16:29
Львівські лікарі врятували зір юнаку із Закарпаття після важкої травми ока Фото новина
» Всі новини