На Рівненщині затримали ужгородця, що перевозив 4-х сомалійців-нелегалів

На Рівненщині затримали чотирьох громадян Сомалі, які незаконно перетнули державний кордон України.

На Рівненщині затримали ужгородця, що перевозив 4-х сомалійців-нелегалів

Як повідомила  прес-служба УДАІ УМВС України в рівненській області, затримали  правопорушників працівники Державтоінспекції на автодорозі Київ-Чоп поблизу села Користь Корецького району. Молоді люди, віком від 15 до 22 років, незаконно перетнули державний кордон України. Нелегали знаходилися у салоні автомобіля марки "Ауді-100", яким керував житель міста Ужгорода, 33-річний Роман.

— У селі Користь за перевищення швидкості був зупинений автомобіль "Ауді-100", — розповідає старший інспектор 3-го взводу Рівненської роти дорожньо-патрульної служби для оперативного обслуговування доріг державного значення Олександр Соловей. — Під час перевірки документів та поверхневого огляду автомобіля було виявлено чотирьох громадян Сомалі, в яких не було жодних відповідних документів. Іноземців та водія було доставлено у Корецький райвідділ міліції. Водій легковика пояснив правоохоронцям, що він їхав з Києва в Ужгород. На виїзді зі столиці його зупинили ці четверо хлопців та російською мовою попросили підвести їх до міста Львова. За цю послугу обіцяли заправити автомобіль бензином. І він згодився підвезти попутників.

- Згідно із законом про правовий статус іноземців, громадян Сомалі після рішення суду буде поміщено у тимчасовий пункт тримання іноземців, який знаходиться на Волині, адже вони порушили правила перебування на території України, тобто не мали відповідних документів, — розповідає начальник сектору ВГІРФО Корецького РВ УМВС Руслан Павленко. — Довідки, які вони мали, не відповідають чинному законодавству для перебування на території України. Після прийняття рішення судом іноземців буде видворено за межі України.

ОГО
02 червня 2010р.

Теги: нелегал, Сомалі, іноземець

НОВИНИ: Кримінал

11:55
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
» Всі новини